Лінія слова відповіді на гру

Чи не в усі мобільні ігри з Play Market можна пограти в дорозі. Але «Лінія слова» підходить для цього більше за інших. Вона замінить нам журнал з кросвордами, так як є класичною головоломкою для Android. У цій статті ви дізнаєтеся всі відповіді на захоплюючу гру Лінія слова.

Що це за гра Лінія слова?

Мобільна гра Лінія слова доступна для пристроїв з Андроїд 4.4. Тому в неї можуть пограти практично всі користувачі, хто любить захоплюючі кросворди. Додаток є головоломкою, в якій нам належить з’єднувати слова по буквах. Не потрібно бути дуже розумним, щоб розгадати загадки. Але деякі рівні після початкового етапу все ж вимагають допомоги або підказок. Одним з позитивних моментів в грі є те, що кросворди складені виключно з іменників. Що значно полегшує ігровий процес.

лінія слова
Гра Лінія слова

На відміну від класичних великих кросвордів, кожен рівень Лінії слова — невелика головоломка, де ви не заплутаєтеся в відповідях. Тут більше 1.5 тисячі головоломок, яких вистачить надовго. Інтерфейс повністю переведений на російську мову, так як проект був створений російськими розробниками. Не обходиться гра і без підказок. Їх можна купувати за реальні гроші і використовувати в будь-який момент як допомогу.

Читайте також: Відповіді на гру Слогонавт в Одноклассниках.

Допомога по проходженню гри Лінія слова

Відкриваючи «Лінія слова» в перший раз, нам відразу ж пропонується розгадувати невеликий кросворд, що складається всього з пари слів. Зліва від диска з буквами знаходиться кнопка зі змішаними стрілками.

Підказки по грі
Підказки по грі Лінія слова

Натиснувши її, ви зможете перемішати літери на диску. Цей тип допомоги по грі є безкоштовним і його можна використовувати нескінченно. Він допоможе, якщо букви вже «приїлися» очам. А нове їх розташування допоможе відгадати нові слова.

підказки слова
Підказки слова в Лінія слова

Праворуч від диска з буквами знаходиться платна підказка. Спочатку у вас є всього кілька можливостей отримати допомогу. Коли монети закінчаться, ви зможете купити або зібрати інші. Щоб купити монети, потрібно натиснути на їх іконку вгорі або на знак плюса біля ігрової валюти.

Натисніть вгорі на монетки
Натисніть вгорі на монетки, щоб купити їх

Для того, щоб купити ігрову валюту в Лінія слова для правильних відповідей, вам знадобиться прив’язати карту до Google Pay і оплатити монетки через цей сервіс.

Вікно з покупкою монет
Вікно з покупкою монет в грі Лінія слів

Деякі можливості в грі стануть доступні тільки по досягненню певного рівня. Наприклад, щоб отримувати щоденні завдання в грі, необхідно пройти її до 30 рівня. У грі велика кількість рівнів і кожні 5 об’єднані в блоки. Ці блоки також мають свою назву: «Туманний ранок», «Луга і поля», «Прогулянка в лісі» і т. Д.

Це може бути корисним: Відповіді на Вгадай слово 6 букв в Одноклассниках.

Відповіді на кросворди Лінія слова

Перші кілька десятків рівнів в грі досить прості. Вони доступні під силу навіть дітям. Більш складні слова починають попадатися після 30-50 рівня.

Розглянемо відповіді для 90 lvl і далі.

Відповідь на 91 рівень:

відповіді
правильні відповіді

Відповідь на 92 рівень:

відповіді
Відповіді на 92 рівень

Відповідь на 93 рівень:

відповіді
Відповіді на 93 рівень

Відповідь на 94 рівень:

відповіді
Відповіді на 94 рівень

Відповідь на 95 рівень:

відповіді
Відповіді на 95 рівень

Відповідь на 96 рівень:

відповіді
Відповіді на 96 рівень

Відповідь на 97 рівень:

відповіді
Відповіді на 97 рівень

Відповідь на 98 рівень:

відповіді
Відповіді на 98 рівень

Відповідь на 99 рівень:

відповіді
Відповіді на 99 рівень

Відповідь на 100 рівень:

відповіді
Відповіді на 100 рівень

Розгадки на наступну десятку рівнів ви зможете знайти в цьому відео.

У даній грі більше 700 етапів. І немає можливості вмістити їх усі тут. Але є окремі ресурси, де ви можете підглянути будь-яку відповідь на рівень, де ви застрягли. Взяти відповіді можна за цією адресою.

секрети головоломки

У грі Лінія слова відмінна система допомоги гравцям, які застрягли на одному якомусь етапі або навіть слові. Ви можете як купити монетки, за які можна відкривати букви в словах (або повністю весь відповідь), так і отримувати їх безкоштовно. Для цього вам потрібно лише грати. Корисна порада: не гаяти цю цінну валюту на початку гри. Якщо вам вона сподобалася, краще попросити допомоги у своїх домашніх або друзів, в залежності від ситуації. Так як в подальшому слова будуть більш складними.

Рівні в грі
Рівні в грі Лінія слова

У верхній частині екрана ми бачимо ікону з подарунком. Для його отримання нам потрібно знаходити бонусні слова в кросворді. Коли ми їх знайдемо, слово зараховується і біля іконки з подарунком цифра збільшується на 1. Коли ми знайдемо всі п’ять бонусних слів, отримуємо подарунок — 25 ігрових монет. Гра пропонує нам отримати їх або подвоїти свій бонус, подивившись відеоролик. Це такий вид реклами, за рахунок якої існує гра зі складними загадками і відповідями.

Рекомендуємо до прочитання: Відповіді на гру кросвордист на всі рівні в Одноклассниках.

Бонуси в грі Лінія слова

В Лінії слова також є бонуси, які видаються нам порціями. Кожен день відкриваючи головоломку, ми будемо отримувати певну кількість монет та інших цінних подарунків.

Для цього потрібно:

 1. Відкрити меню гри, натиснувши на стрілочку у верхній частині екрану;
  Натисніть на стрілку
  Натисніть на стрілку вгорі екран
 2. Вибрати справа на екрані іконку з подарунком;
  Виберіть іконку
  Виберіть іконку з подарунком
 3. Потім виберіть свій подарунок, щоб він зарахувався на ваш аккаунт.
  Виберіть свій подарунок
  Виберіть свій подарунок у вікні бонусів

У розділі з подарунками можна побачити, що нас чекає завтра або через кілька днів, коли ми повернемося в гру. Якщо заходити сюди цілий місяць поспіль, можна отримати цілих 500 монет. Вони допоможуть нам в майбутньому відкрити літери в словах, незалежно від режиму, в якому ви зараз граєте. Чим більше на ваш обліковий запис буде монет, тим більше слів ви зможете відкрити без підглядання в відповіді на захоплюючу гру Лінія слова.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector