Китайські товари на що потрібно звертати увагу?

Довго ми чули таку фразу — «А покажи що ти купив», трохи пізніше — «А китайський тоді не треба».

При чому ця фраза настільки застосовна була до всього, що виробляв Китай. Але я не помилився сказавши «Робив» саме в минулому часі, тому що на мою думку Китай зараз виробляє не тільки дешевий ширвжиток, але є цілком якісні речі, які на порядок дешевше, ніж брендові. Єдина відмінність деяких речей, так це відсутність логотипу розкрученої речі.

Як ви вже здогадалися з назви, то мова піде про китайські товари в загальному. Я вже проводили невелику аналогію китайський андроїд телефонів і того ж продукту iphone в статті що вибрати iphone або android. Сьогодні порівнювати будемо товари відомих брендів і китайського виробництва.

Досконально параметрами планшетів і мобільних телефонів я займуся трохи пізніше зараз готується цикл статей який буде складатися з 3 частин в якому будуть написані всі переваги і недоліки планшетів китайського виробництва і планшетів відомих світових брендів. Але опубліковувати я почну коли мені з Китаю прийде це планшет який вибрав для тесту. Так ось щоб не пропустити підпишіться на RRS стрічку мого блогу.

Ну так от з приводу планшетів. Китайські товари на даний момент зазнають ряд великих змін і у мене таке відчуття, що не важливо наскільки модний товар або потужний по характеристикам б не був все це можна підробити. Але завжди є нюанси:

  1. Китайці теж люди і хочуть заробити

Може менше ніж ми, але все ж хочуть, і у деяких фірм не вистачає коштів на переобладнання і збільшення якості продукції. І в такому випадку вони намагаються взяти ринок масою.

  1. Переобладнання приміщень і техніки коштує грошей

Зрозуміло що вартість будь-яких змін ніщо в порівнянні з прибутком яку втратить дана компанія поки буде відсутній на ринку. З цього вони продовжують виготовляти продукцію ширвжиток, а паралельно запускають нові конвеєри

Але як би там не було я хочу поділити китайські товари на 2 категорії.

  • Дешеві товари, які не слід купувати

Як зрозуміти що товар дешевий. Припустимо якщо брендовим товар коштує — 200 $, то китайський дешевий буде коштувати 50 доларів — цей товар, на мою думку дешевий і потрібно все зважити перед покупкою даного комплекту чого небудь.

  • Товари, які треба купувати

Тут теж нюанс моя думка таке що дешевих товарів як ви зрозуміли з першого пункту я не купую. А ось якщо товар коштує 100 доларів замість маревного — 200 то як правило вже за таку суму можна зробити товар який буде і коштувати дешевше і нічим не відрізнятися від оригіналу. Можливо, там буде написано якась буква неправильно, але це не важливо — головне щоб все працювало.

Але висновок такий що потрібно читати, вибирати і під кожну річ НЕ подстроішся.

А ось якщо товар у нас коштує стільки ж скільки і в Китаї, наприклад, светоідодние лампочки на стоп сигнали, то який сенс що щось вигадувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector