Месенджер Bip — хто користується і кому він потрібен? —

bip
Дане «твір мистецтва» було створено оператором мобільного зв’язку Туркселл (Туреччина), кому власне і належить Лайф і це ж відповідь, чому компанія лайф змінила назву на Лайфселл. Але мова в даному матеріалі не про компанії лайф, а про месенджер Bip і в яких випадках він може знадобитися?

Хто хоче заробити на цьому додатку?

Так як Туркселл є власником і лайфа і самого месенджера, то і просуває на території України для цієї програми також Лайф або вже Лайфселл (ніяк не можу звикнути).

Чи існують переваги даного мессенджера?

Якщо порівнювати Bip і Viber або WhatsApp, то переваг — немає ніяких. Єдиний момент який можна піднести як позитивний — це відправка повідомлень абонентам Лайф (безкоштовна). Але …

недоліки

Повідомлення, відправлені з месенджера приходять з номера Bip, а в СМС написано, що повідомлення відправив такий то абонент. Причому вказує просто його номер. Грубо кажучи, якщо людина не знає про цей мессенджере абсолютно нічого, то швидше за все подумає, що це спам.

Відправити смс іншим операторам — неможливо.

В підсумку маємо нікчемний, малозрозумілий месенджер, який нікому не потрібен. Можливо даний матеріал буде читати людина проживає в Туреччині. Так ось у мене до питання: «Чи користуються даними додатком в Туреччині»

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector