Як ставити хештеги в соціальних мережах

Хештеги це спеціальні слова, які перетворюються в активні посилання. Вони використовуються для різних цілей — розкрутки сторінки, отримання більшої кількості «лайків», або поширення інформації.

Чоловік тримає хештег

Хештеги — це дуже корисна функція в соціальних мережах, яка об’єднує інформацію по ключовим словами

У більшості випадків хештеги — незамінний засіб просування в інтернеті. Крім реклами, у них є корисна функція — такі слова допомагають знайти всю інформацію, наявну на сайті, з певної тематики. Давайте дізнаємося, як ставити хештеги в Інстаграме та інших соціальних мережах, чим вони корисні користувачам.

Що таке хештеги і як вони працюють?

Правильний хештег це посилання, яке ставиться в будь-якому текстовому повідомленні — наприклад, в підписі під фотографією, відеофайлом або іншим документом. При натисканні на неї виконується пошук всіх записів на сайті, які відзначені таким же словом.

Щоб зробити слово хештегом, біля нього спочатку ставиться решітка — «#», а потім пишеться ключова фраза. Таким чином, якщо ви поставите таку позначку під фотографію, знімок буде вибивати в загальній стрічці іншим користувачам, коли вони скористаються пошуком за вказаною вами ключовим словом.

#hashtags

Виходячи з вищесказаного, стає зрозумілим, що найбільшим попитом такий інструмент користується для просування і реклами в мережі — прості користувачі за допомогою хештегів заробляють «лайки», а окремі марки і підприємці прагнуть зробити продукт більш відомим.

І як говорилося, такі позначки зручно використовувати, щоб знайти цікаву для вас інформацію в мережі — наприклад, ставите «#fashion», і читаєте безодню записів про моду.

Як правильно писати хештеги?

Ці ключові слова або фрази використовуються в усіх соціальних мережах — ВКонтакте, Facebook, Instagram. Незалежно від того, де ви вирішите поставити подібну позначку, є такі правила:

  • Перед словом, яке ви хочете зробити хештегом, ставиться «#» — цей значок є на цифрі 3 в англійській розкладці клавіатури.
  • Після решітки не ставиться пробіл — слово або цифри пишуться відразу ж після нього.
  • Якщо вам потрібно зробити посиланням відразу кілька слів, між ними не ставиться пробіл — його можна замінити нижнім підкресленням __________.
  • Коли ви використовуєте хештеги для Інстаграм в великій кількості, між ними ставиться пробіл.
  • Ключових слів може бути кілька — це збільшить шанси того, що ваше повідомлення переглянуть як велика кількість користувачів.
  • Слова-посилання можна ставити спочатку, посередині або в кінці тексту — як вам зручніше.
  • Можете використовувати латиницю і кирилицю — і ті і інші літери підходять для створення хештегів.
  • Бажано не зловживати ключовими словами, щоб сполучення не розпізнавалося і не виглядало спамом.

Як зробити хештеги ВКонтакте?

Незалежно від того, на якому сайті ви перебуваєте, щоб правильно вставити подібну посилання, зробіть наступне:

  • Поставте курсор в текстове поле — туди, де ставиться підпис фотографії, опис відео, або пишеться замітка.
  • Впишіть «#» і цікавить ключове слово. Хтозна, що написати? Виділіть головну думку вашого «посилу», заголовок, або назву того, про що ви пишете. Ще потрібно орієнтуватися на те, як зазвичай звучить запит на тематику — наприклад, якщо ви цікавитеся історією Греції або подорожами, то таке ключове слово потрібно вказати.

Порада. У разі, коли ви все ще не знаєте, як сформулювати хештеги ВКонтакте або в інших мережах, і хочете, щоб вашу запис знайшли, подумайте — якби ви хотіли знайти її, які слова ви б використовували для пошуку?

Запис ВКонтакте з використанням хештегів

На цьому все — тепер ви знаєте, що таке хештеги для Інстаграма або інших соціальних мереж, зможете створити і правильно користуватися ними в своїх цілях. Такий інструмент завжди стане в нагоді, адже він дозволяє просувати свої записи або фото, відео, і допомагає відразу ж зрозуміти головну тему публікації. Так що радимо завжди використовувати такі слова-посилання, тим більше з цим впорається будь-який користувач.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector