Який 3d телевізор купити і який краще?

3d
Незважаючи на все різноманіття 3d телевізорів представлених на ринку на даний момент. Критеріїв вибору телевізора, а особливо 3d — всього 3. А саме, розмір, ціна і тип зображення.

Чому тільки 3 критерію, які потрібно розглядати.

А вся суть в тому, що неважливо, якими характеристиками має Ваш майбутній 3d телевізор, тому що багато хто з них Ви не помітите. І визначити, скажімо, частоту розгортки на око можуть далеко не всі, а ті які можуть, як правило, лукавлять. Тому якщо Вас цікавить функція 3d то вибір дуже простий.

Розмір 3d телевізора.

Опис характеристик, я почав з розміру тому що саме цей критерій буде основним при перегляді фільмів з високою роздільною здатністю. Чим більше розмір ТВ, тим краще буде ефект 3D. І навіть якщо у вас кімната довжиною 3 метри — екран і 55 дюймів Вам не завадить. А казки про те, що будуть боліти очі або доведеться крутити головою при перегляді фільмів — маячня. Тому виходячи з другого фактора, — вибираємо максимальний розмір.

Ціна.

Те що розмір ТВ повинен бути як мінімум 42 і більше я думаю зрозуміло, але іноді не вистачає грошей для того щоб купити телевізор такого форм фактора. Тут я б порадив таку річ: «Якщо потрібна функція 3D і при цьому немає грошей на 42 або 50 дюймовий телевізор (для тих хто може купити 55 або 60 зараз мова не йде), то купіть телевізор 3D без технології смарт ТВ». Тому як для перегляду фільму неймовірне програмне забезпечення ніяк не вплине, а розмір телевізора в 32 дюйма — просто не потрібен — це тільки зіпсує враження від 3d ефекту. Якщо ви не збираєтеся дивитися онлайн ролики з YouTube або з Мегого, то смарт можна відкинути. А в подальшому купити приставку, яка буде реалізовувати функцію Смарт.

Тип 3d зображення і бренд телевізора.

Типів 3d зображення існує всього лише — 2. А саме поляризований метод (пасивне 3d) і затворний метод (активне 3D). Заглиблюватися в чому відмінність і глибинні характеристики не буду (хоча якщо кому то буде цікавим пишіть в коментарях і динний момент виправимо). Скажу тільки що пасивне 3d засноване на тому що для лівого і правого ока показує різна картинка в один і той же момент часу, але з різною поляризацією. Такий тип зображення використовують телевізори LG. Активне 3D або затворний метод, заснований на тому, що зображення для кожного ока показується окремо в різні проміжки часу, тобто відбувається почергове зміна зображення для кожного ока. Для виконання таких умовах необхідні очки які будуть синхронізуватися з ТВ, мати власне харчування, складне технологічне виконання і звичайно ж високу ціну. Такий метод використовує Самсунг і багато інші бренди.

Скажу так, приходьте в магазин підходите спочатку до телевізора LG (він дешевше, окуляри також дешевше) і просите включити демонстраційне 3D відео якщо ви з першого погляду сказали — «ВАУ». Можна сказати ви визначилися. Якщо «Вау» не відбулося, то підійдіть до Самсунгу і включіть точно таке ж відео подивіться його ще раз. Знову ж якщо в першому випадку Вам не сподобалося, не варто думати, що телевізор, який дорожче покаже Вам кращий ефект — будьте скептиком. Після цього хочу сказати, різниці в зображенні для мене як на Самсунг так і на LG — просто немає. Хоча я переглянув фільмів 3D досить велика кількість на обох телевізорах.

висновок

І чисто моя суб’єктивна думка потрібно брати телевізор великого розміру з пасивним 3D марки LG. Технологія пасивного 3d — належить компанії LG, активного — Samsung. Все інше — не варте уваги, що на нього витрачати гроші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector