Як зробити заливку в CorelDraw

Заливка. Здавалося б, немає нічого простішого. Цей простий інструмент є навіть в Paint. Однак CorelDraw передбачає набагато більш широке його використання. Тому новачкам буде корисно дізнатися, як зробити заливку в Кореле різними способами.

Як робиться заливка в CorelDraw

Заливка в CorelDraw- простий інструмент, який дозволяє зафарбовувати виділену контурами область. Присутній, напевно, у всіх відомих людству графічних редакторах і не тільки: заливки є і в InDesign, наприклад. Це базова функція, яка використовується всіма дизайнерами. З неї найпростіше починати знайомство з обробкою зображень.

робимо заливку

Почнемо з самого простого:

 1. запускаємо
 2. Створюємо новий документ, користуючись меню у верхній частині вікна.
 3. Малюємо квадратну область.
 4. Клацаємо на передостанній значок в стовпці зліва (виглядає як нахилене відерце).малюємо квадрат
 5. Вибираємо Fountain Fill (другий рядок в контекстному меню).
 6. Тиснемо лівою кнопкою миші на нашу прямокутника.
 7. Вуаля! Він убрався в інший колір!

Так виконується найпростіша «фарбування». Звичайно ж, це далеко не всі можливості редактора. Контур залитої області також можна збільшити і забарвити в певний колір. Для цього використовуємо меню у верхній частині вікна: поруч з параметрами заливки будуть параметри контуру або абрису, де можна вибрати товщину і колір.

векторний візерунок

Така функція дозволяє заливати області не просто однотонним кольором, а візерунком, який, до речі, теж може бути створений нами.

 1. Знову створюємо документ і малюємо область для заливки.
 2. Вибираємо те ж саме відерце, тільки там уже вказуємо «Заливка візерунком». Щоб зробити це, клацаємо на маленький чорний куточок внизу іконки.
 3. Визначаємо, який візерунок ми хочемо поставити і які кольори будуть використані.
 4. Клацаємо по фігурі, щоб забарвити його.Заливка візерунком в програмі

Це ще не все. Можна змінювати розміри елементів візерунка. Для цього досить клацнути по цьому елементу і потягнути за куточки контуру, утримуючи кнопку «G» на клавіатурі.

градієнт

Градієнтна заливка — один з найпопулярніших інструментів майже у всіх редакторах. Чим вона відрізняється від звичайної? За допомогою неї можна фарбувати предмети, знову ж таки, не однотонним кольором, але і не візерунком. Колір буде переливатися. Причому так, як ми це визначимо. Наприклад, можна зробити конічний градієнт, і область візуально буде опуклою, ніби її малювали від руки, а не за допомогою програми. Крім неї є ще маса різних варіацій, як зробити колір предмета переливаються і умов, що змінюються.

 1. Створюємо документ, малюємо контур.
 2. Вибираємо інструмент «Інтерактивна заливка» (Interactive Fill Tool).Інструмент «Інтерактивна заливка»
 3. Протягаємо курсор уздовж нашого намальованою області, після цього дії за замовчуванням буде створений лінійний градієнт.
 4. В налаштуваннях можна вибрати найрізноманітніші типи градієнта.
 5. Наприклад, затискаємо будь-який інший колір на палітрі і, не відпускаючи кнопку миші, переміщаємо покажчик на пунктирну лінію нашої області.
 6. Задовольняємося результатом.

Звичайно ж, це далеко не все. Пограйте з настройками, і ви побачите, наскільки багато різних варіацій градієнта можна отримати. Важко описати всі дії в інструкції. Досить витратити 15-20 хвилин на практику і спробувати все самостійно. Інструмент пропонує найрізноманітніші рішення для дизайнерів. З кожною версією Корелов їх стає все більше.

Інтелектуальна заливка

В CorelDraw X8 присутній «Інтелектуальна заливка». Вона відрізняється від звичайної тим, що, по-перше, машина сама здогадується, яка зона потребує закраске, а, по-друге, за допомогою неї можна створювати нові замкнуті частини, які вручну зробити не так-то просто.

 1. Створюємо два пересічних об’єкта. Наприклад, дві спіралі, які будуть накладатися одна на іншу.
 2. Клацаємо на кнопку інструменту «Інтелектуальна заливка».Інструмент «Інтелектуальна заливка»
 3. Різними кольорами виділяємо замкнуті області малюнка. Межі визначатимуться автоматично.
 4. Пробуємо зафарбувати весь малюнок повністю одним кольором.
 5. Коли він весь заллється, і не буде видно внутрішніх контурів, клацаємо лівою кнопкою миші по прямокутнику по центру і перетягуємо вийшла фігуру.
 6. Ми отримали новий контур, який не можна намалювати за допомогою стандартних інструментів.

Таким чином, ми можемо як заливати необхідні зони на малюнку, так і отримувати нові контури, щоб згодом їх використовувати для створення нових елементів.

Тепер ви освоїли базові можливості інструменту «Заливка». Вивчайте його далі, і з часом зможете, роблячи прості натискання кнопкою миші, створювати справжні шедеври. Головне — постійно практикуватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector