Як зробити закреслений текст в ВК

Переглядаючи будь-які матеріали в ВК, ми можемо зустріти в будь-якому з таких постів ̶з̶а̶ч̶ё̶р̶к̶н̶у̶т̶и̶й̶ ̶т̶е̶к̶с̶т̶. Такий текст, вставлений в належному контексті, здатний підкреслити суть матеріалу або коментаря, зробити його гостріше або актуальніше. Але при наборі тексту у ВКонтакте нам не доступні настройки, що дозволяють створити подібний варіант тексту. Як же отримати такий текст? Нижче розберемо, як зробити закреслений текст в ВК, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Закреслений текст ВК

Особливості реалізації закреслено тексту в ВК

Офіційний функціонал соціальної мережі ВКонтакте не дає користувачеві інструментів для створення закреслено тексту в ВК. Проте досить в багатьох спільнотах ми можемо зустріти пости, написи в яких виконані перекресленим текстом.

Такий текст виходить завдяки використанню спеціального коду, який буде необхідно вставити перед кожною буквою потрібного слова (не слова, а саме перед кожною буквою). Даний код виглядає так:

код1

Таким чином, закреслене слово «приклад» буде виглядати як:

прим

Врахуйте, що даний спосіб не працює з хештегом. Якщо ви вирішите змінити ваше повідомлення, даний код також доведеться додавати заново.

Також раніше ми розібрали, що таке Лідерборд в ВК.

Як створити закреслений текст в ВК використовуючи зазначений код

Для створення закреслено тексту ВК перейдіть в потрібну групу ВКонтакте (або на вашу сторінку). Наберіть потрібне слово, використовуючи перед кожною буквою згаданий нами код.

Введіть код

Введіть вказаний код перед кожною буквою потрібного вам слова

Швидше це робити через буфер обміну, для чого наберіть даний набір символів, позначте його, і виберіть «Копіювати». Потім просто вставляйте даний код перед кожною буквою, що позбавить вас від необхідності кожного разу вводити його заново.

Чи залишиться натиснути на «Відправити», і в відповідному полі відобразиться закреслений текст ВК.

Приклад закреслено тексту в ВК

Приклад закреслено тексту в ВК

Даний метод працює як в стаціонарній версії ВК, так і в мобільному додатку «ВКонтакте».

Подібний спосіб виправданий під час написання SMS всього декількох слів. Але що ж робити в ситуації, коли нам потрібно зробити закреслено кілька великих пропозицій? Для цього існують ряд сервісів, які ми розглянемо нижче.

Також вас може зацікавити наш матеріал про те, як зберегти відео з ВК на телефон.

Servisvk.ru — перекреслений текст ВКонтакте без реєстрації

Крім кустарного методу, описаного вище, написати закреслений текст Вконтакте нам допоможе ряд сервісів, доступних онлайн. Серед таких сервісів відзначимо servisvk.ru, що представляє собою поліфункціональний інструмент для виконання різних операцій в ВК. Серед таких операцій є можливість ввести закреслений текст в ВК, якої ми і скористаємося.

Виконайте наступне:

 • Потрібно відкрити ресурс servisvk.ru;
 • У самому верхньому полі справа наберіть (вставте) ваш текст, який хочете опублікувати в закреслено вигляді в ВК;

  текст введення

  У самому верхньому полі введіть текст, який хочете зробити закреслено

 • Нижче відобразиться даний текст з використанням зазначеного вище спеціального коду;
 • Позначте цей текст з кодом, клацніть ПКМ, виберіть «Копіювати»;

  варіант код

  Скопіюйте отриманий варіант з кодом, і вставте його в ВК

 • Перейдіть на потрібну сторінку ВК, і вставте даний текст в потрібне поле ВК. Натисніть введення;
 • Цей текст буде відображена в закресленою формі.

Також вам може бути цікаво дізнатися про те, як подивитися закритий профіль в ВК 2018.

Vkontakte.doguran.ru — альтернативний сервіс для створення закреслено тексту в VK

Альтернативним сервісом для створення закреслено тексту ВК є vkontakte.doguran.ru. Як і у випадку з servisvk.ru даний сервіс безкоштовний, не вимагає реєстрації, і може розглядатися як зручний інструмент для публікації закреслено тексту VK. Робота з ним не відрізняється від роботи з сайтом servisvk.ru. Ви переходите на ресурс, вводите ваш текст, копіюєте текст з кодом, і вставляєте в потрібне поле ВК.

vkontakte.doguran.ru

Функціонал сервісу vkontakte.doguran.ru

Читайте також: m.vk.com — Мобільна версія ВК

висновок

Вище ми розібрали написання закресленого тексту в ВК, і якими інструментами буде краще скористатися. Щоб кожного разу не вводити даний код заново, рекомендуємо використовувати сервіси servisvk.ru і vkontakte.doguran.ru для отримання тексту з потрібним кодом онлайн. Вам залишиться скопіювати отриманий текст, перенести його в ВК, і натиснути там на кнопку «Відправити».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector