Як зробити скрін на Самсунг A50 і A30

Створення скріншотів — зручний інструмент, який може стати в нагоді в спілкуванні з друзями і створенні постів в соціальних мережах. Сучасні телефони Samsung мають простим і зручним функціоналом, що дозволяє не тільки швидко зробити знімок екрана, а й відредагувати його. У нашому матеріалі ми розповімо, якими способами можна зробити скріншот на смартфоні Самсунг на моделях А30 і А50. А також перерахуємо способи, які нам в цьому допоможуть.

Спосіб №1. Стандартна комбінація клавіш для створення скріншота на Самсунг

Першим, і найбільш простим способом отримати знімок екрана на телефонах Samsung А30 і А50 є спосіб з використанням клавіш «Гучність вниз» і «Харчування» ( «Volume Down» and «Power»). Просто затисніть одночасно дві зазначені клавіші і ви отримаєте ваш скріншот. Дана комбінація працює на безлічі Андроїд-телефонів, включаючи і популярні гаджети Самсунг.

затисніть клавіші
Затисніть зазначені клавіші

Отримані зображення зазвичай зберігаються в папці «Screenshots», яка в свою чергу знаходиться в папці DCIM.

DCIM
Зроблені вами скріншоти знайдете в папці DCIM

Подивитися зроблений вами скріншот можна в додатку «Галерея».

Галерея
Переглядайте ваші скріншоти в «Галереї»

Читайте також: як зробити скріншот на телефоні Хонор.

Спосіб №2. Свайп долонею для отримання знімка екрана на Samsung A50 і A30

Телефони Самсунг А30 і А50 мають підтримку зручної технології «свайпа долонею», що дозволяє отримати скріншот за допомогою проведення долонею по екрану гаджета. Для його активації перейдіть в «Налаштування» — «Додаткові функції» — «Руху і жести», і активуйте опцію «Знімок екрану долонею».

активуйте опцію
Активуйте зазначену нами опцію

Тепер зробіть знімок дисплея на Samsung A50 і A30 можна провівши долонею по екрану телефону зліва направо. Зроблений вами screenshot знайдете в папці DCIM.

виконайте свайп
Виконайте свайп долонею зліва направо

Спосіб №3. Використання додатків, які допоможуть зробити скріншот

Щоб створити скрін екрану на Samsung, ми можемо використовувати зовнішні програми.

Посилання на додатки: Опис:
«Легкий скріншот»Популярна програма, в настройках якої ви можете вибрати різні способи створення скріншота. Доступно створення знімка за допомогою струшування смартфона, натискання кнопки камери або комбо-кнопок, значка повідомлення, віджета і іншого.
«Screenshot touch»Дане полифункциональное додаток для Самсунга не тільки дозволяє робити знімок, але і обрізати його, малювати на ньому, записувати відео і багато іншого.
«Touchmaster»Цей додаток дозволяє швидко і зручно робити скріншоти за допомогою бічних кнопок. Підтримує глобальні жести для створення знімків і інші зручні функції.

Touchmaster
Додаток «Touchmaster» має безліч зручних функцій

Функціонал всіх зазначених додатків досить простий, і розібратися в ньому не складе ніяких проблем навіть для недосвідченого користувача.

Спосіб №4. Англомовний Асистент для Самсунга

Якщо ви користуєтеся англомовною версією смартфонів Samsung А30 і А50, тоді вам може допомогти зробити скріншот метод з Помічником. У російськомовній версії телефонів Самсунг вказаний спосіб поки не доступний.

Виконайте наступне:

  1. Перейдіть по шляху «Settings» — «Accessibility» — «Dexterity»;
  2. Активуйте меню Асистента, пересунувши повзунок вправо;
  3. Меню Асистента з’явиться на екрані. Ви можете пересунути його в будь-який зручний становище;
    функціонал Асистента
    Використовуйте функціонал Асистента для створення скріншотів
  4. Перебуваючи на сторінці, на якій ви хочете зробити скріншот, тапніте на меню помічника, та обравши «Screenshots». Знімок буде зроблений.

Це корисно знати: як працює Bixby від Samsung.

висновок

Найбільш простим способом зробити знімок екрана на мобільному телефоні Самсунг моделей A50 і A30 є використання кнопки живлення і гучності. Якщо цей спосіб не підійшов, використовуйте свайп долонею і сторонні додатки, які допоможуть отримати знімок екрана для ваших завдань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector