Як зробити оголошення в Word

Практично кожна людина цікавився, як зробити оголошення в Ворді. Хтось використовує їх в особистих цілях, іноді — в робочих. І якщо просто набір тексту в редакторі не представляє ніяких труднощів, як надрукувати відривні листочки — це вже складніше питання, відповідь на який знають не всі. Насправді, це легко і просто, і ця стаття допоможе розібратися з усіма хитрощами.

Існують два типи оголошень: інформаційні та відривні. Другий варіант необхідний для того, щоб потенційний «клієнт» міг відірвати шматочок з телефонним номером. Це допоможе не забути його і зателефонувати в будь-який зручний час.

Створення оголошення в Word

Як надрукувати оголошення в Ворді (інформаційне)

Для початку потрібно вибрати розмір листа: можна зробити одне велике оголошення або два, але менших розмірів. Можна зробити і чотири на одному аркуші паперу. Але будуть вони досить дрібними, нечитабельними і не привертають уваги.

У новому файлі потрібно в головному меню вибрати «Розмітка сторінки» і перейти в розділ «Орієнтація» — «Альбомна». У вкладці «Поля» необхідно вибрати меню «Настроювані поля» і всюди зробити 1 см.

Далі налаштовуємо центрування тексту. Для цього клікніть кнопку «Вирівняти по центру» або у вкладці «Формат» графу «Абзац».

Варто підібрати великий розмір шрифту, наприклад, 36. Не рекомендується використовувати декоративні, надмірно химерні або рукописні шрифти. Головна мета оголошення — привернути увагу повз проходить людини, надати можливість швидко пробігти по ньому очима і легко запам’ятати інформацію. Тому краще всього використовувати всім відомі стандартні набори — «Times New Roman», «Calibri», «Arial». Не варто зловживати безліччю різних шрифтів. Досить двох. Якщо є кольоровий принтер, не потрібно перетворювати оголошення в веселку. Досить акцентувати увагу на кількох елементах, використовуючи один основний колір — чорний, і другий для виділення.

Інформаційне оголошення в Word

Ключові місця також можна виділити жирним шрифтом, але не варто їм надмірно захоплюватися. Курсив або жирний курсив краще не використовувати зовсім. Кількість знаків оклику в кінці речення не повинно перевищувати одного.

Номер телефону для звернення краще надрукувати яскравіше і жирніше, щоб він привертав увагу, запам’ятовувався.

Як зробити відривний оголошення в Ворді

Тепер завдання трохи складніше. Для виконання знадобиться такий інструмент, як таблиця. Додати її на лист можна за допомогою меню «Вставка» — «Таблиця». Можна виділити необхідну кількість стовпців і рядків за допомогою мишки або вказати цифрами після натискання кнопки «Вставити таблицю». Оптимальне число стовпців — сім, рядок знадобиться всього одна.

У першій клітинці створеної таблички клікніть на праву кнопку миші, потім на команду «Напрямок тексту». У виниклому діалоговому вікні виберете правильний напрямок — букви повинні розташовуватися знизу-вгору.

У кожну клітинку необхідно ввести номер телефону та інші контактні дані. Потім копіюємо вміст першого осередку в інші. От і все. Вам вдалося надрукувати оголошення! Залишилося тільки його роздрукувати на принтері і вирізати відриваються листочки. А далі необхідно лише подумати про те, де їх розклеїти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector