Як зробити нове завантаження Windows 10

32620-40e363d8_945_556-1-1-1.jpg

На Windows, як і на будь-який інший системі, при установці безлічі програм і служб між ними можуть виникати конфлікти (наприклад — не виходить видалити програму штатними методами, неможливо видалити папку, так як вона використовується якимось додатком, що не запускається програма в звичайному режимі і так далі). І щоб визначити, що проблема з працездатністю Windows саме в конфлікті сторонніх служб і програм, можна використовувати так звану чисту завантаження. Це — завантаження системи без служб Microsoft і без програм в автозавантаження, тобто щось близьке до безпечного режиму, але при цьому все драйвера на пристрої залишаються на місці.

Для чистої завантаженні натисніть Win + R і введіть в msconfig. У вікні, на вкладці Загальні виберіть діагностичний запуск. На вкладці Служби поставте галку на «Не відображати служби Microsoft»:

Снімок.PNG

Тепер перейдіть на вкладку Автозавантаження> Диспетчер завдань і вимкніть усі програми в автозавантаження, після чого поверніться в Конфігурацію системи, натисніть ОК і погодьтеся на перезавантаження — буде проведена чиста завантаження.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector