Як зробити голосування в Telegram

Соціальні мережі вже давно стали пропонувати таку функцію, як проведення голосування та опитувань. Особливо затребувана ця можливість на публічних сторінках або в групах. Таким способом можна швидко дізнатися думку передплатників або отримати адекватний відгук про якийсь продукт або подію. Найчастіше це дуже позитивно позначається на відвідуваності спільноти, а також допомагає швидко його розвивати і просувати.

Як зробити голосування в Telegram

Розробники месенджера «Telegram» також зробили підтримку такої можливості. За допомогою спеціального робота можна швидко створити потрібний опитування, надавши кілька можливих відповідей. У цій статті ми детально розповімо, як створити опитування в «телеграмі» за кілька хвилин, і які боти в цьому допоможуть.

Як створити опитування в «Telegram»

Щоб створити прості опитування або голосування в «Telegram», можна скористатися можливостями бота @PollBot. Єдиним його значним обмеженням є те, що опублікувати створене з його допомогою голосування можна тільки в групових чатах. Якщо ви вирішите скористатися саме їм, виконайте кілька наступних кроків:

 1. Знайдіть бота через пошук «Telegram» і почніть з ним чат. Для цього в рядку пошуку введіть @PollBot, після чого натисніть команду «Почати».Пошук @PollBot
 2. Бот відразу ж запропонує написати текст з питанням. Створюємо його і відправляємо. Пам’ятайте, що він має обмеження по довжині, тому не пишіть занадто довгий питання.питання опитування
 3. Придумайте можливі відповіді і по черзі відправте їх у вигляді повідомлення боту. Не забувайте після кожного з них натискати кнопку Enter.
 4. Після того як ви перерахуєте всі варіанти відповіді, відправте команду / done.Команда / done
 5. У відповідному повідомленні бот надішле вам посилання на опитування. Натисніть на неї, після чого виберіть групу, в яку ви хочете його відправити.Посилання на опитування

Незважаючи на мінімальний функціонал, бот завоював популярність своєї безвідмовної роботою і високою швидкістю, а також надійністю.

Куди більш просунуті можливості надає бот @QuAnBot. У чому його переваги?

 1. Практично необмежена кількість варіантів відповіді.
 2. Ті, хто братиме участь у вашому голосуванні, зможуть самі запропонувати свою відповідь. Тому якщо ви додасте таку можливість при створенні опитування, в ньому з’являться додаткова строчка.
 3. Є можливість вимагати від учасника його номер телефону.
 4. Є можливість додавати мультимедійні файли, такі як фото, відео та аудіо.
 5. Можливість відправки результатів на електронну пошту.

Щоб створити голосування в «Телеграм» за допомогою @QuAnBot, підіть наступної інструкції:

 1. Знайдіть в пошуку «Telegram» @QuAnBot і натисніть на кнопку «Почати».@QuAnBot
 2. Використовуйте команду / newpoll, щоб запустити процес створення нового голосування.
 3. Надрукуйте своє питання довжиною до 128 символів. Натисніть кнопку Enter.
 4. Далі, перед вами відкриється меню, в якому потрібно буде натиснути на «Додати варіант», після чого ввести бажаний варіант відповіді.
 5. Повторіть попередній пункт стільки раз, скільки хочете додати варіантів відповіді.
 6. Якщо є бажання, додайте мультимедійний файл або змініть настройки, зазначивши відповідний пункт меню.
 7. Після зміни всіх налаштувань клікніть на пункт «Завершити».
 8. Для того щоб інші користувачі могли взяти участь у голосуванні, натисніть на пункт «Поділитися», після чого ви зможете передати отримане посилання на будь-який сторонній ресурс або відправити її в групу або будь-яку переписку.

висновок

Створити опитування в «Телеграм» нітрохи не складніше, ніж в будь-якій іншій соціальній мережі. З огляду на постійно зростаючу популярність цієї програми, а також груп і каналів, можна активно спілкуватися з користувачами просуваються вами ресурсів. У коментарях розкажіть нам, як часто ви створюєте голосування за допомогою ботів «Telegram».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector