Як зробити дизайн проект квартири самому онлайн

Наш будинок — це наша фортеця, місце, де ми можемо відпочити від нескінченних робочих буднів, насолодитися тишею і спокоєм, подивитися хороший фільм або поніжитися у ванні. Від його внутрішнього наповнення, декору та інтер’єру залежить комфортність перебування в ньому, наше внутрішнє відчуття гармонії і спокою. При придбанні квартири (або перепланування вже має) нам не обійтися без створення проекту, тієї задумки, яка дозволить нам зрозуміти, як повинен виглядати будинок нашої мрії. В реалізації цього завдання гарною підмогою стануть спеціальні інтернет-сервіси. В даному матеріалі я розберу, яким чином можна зробити дизайн-проект своєї квартири самому за допомогою онлайн-програм. А також який інструментарій нам в цьому допоможе.

Особливості створення проекту квартири онлайн

Ремонт купленої (або вже наявної квартири) рекомендується починати з побудови дизайн-проекту. Останній допоможе вам усвідомити, як буде виглядати ваша квартира в її завершеному варіанті, які переваги і недоліки вашої майбутньої моделі житла, які предмети інтер’єру підійдуть до вибраного вами оздобленню, а які будуть зайвими.

Дизайн проекту можна довірити професійному дизайнерові, або створити його самостійно. У першому випадку всю роботу зробить за вас досвідчений фахівець за відповідну плату. У разі самостійних дизайнерських рішень вам доведеться самостійно планувати, контролювати, а іноді і реалізовувати задумане.

Неоціненну допомогу в цьому можуть надати ряд онлайн-сервісів, призначених для дизайну (в тому числі 3Д) вашого майбутнього житла.

Робота з ними будується за наступним алгоритмом:

 1. Ви переходите на такий ресурс, і проходите в ньому реєстрацію.
 2. Після цього самі вибираєте створення нового проекту, і починаєте відтворення вашого майбутнього житла з нуля. У цьому вам допоможуть різноманітні внутрішні елементи, доступні для вибору і розміщення — різні форми стін, дверей, вікон, меблі і так далі.

  Дизайн квартири

  Мережеві сервіси дозволяють не тільки створити проект вашої квартири, але і побродити по ній в режимі 3Д

 3. Ви можете як створити вашу квартиру з нуля, так і вибрати шаблон серед запропонованих сервісом варіантів квартир і кімнат.
 4. Після завершення дизайну ви можете або зберегти ваш ескіз у вигляді графічного файлу, або роздрукувати на стандартному принтері.
 5. У деяких випадках збереження фінішного ескізу може бути доступно тільки за певну плату (платні альтернативи).

Розберемо ряд сервісів, які допоможуть нам зробити проект квартири самостійно онлайн.

Читайте також: 3д моделювання онлайн.

Planner5d.com — створіть будинок своєї мрії за кілька хвилин

Ресурс planner5d.com — це популярне мережеве рішення для створення планувань квартир і будинків, включаючи можливість побудови дизайну внутрішнього інтер’єру. Даний проект доступний як на ПК, так і для мобільних платформ (Андроїд і iOS).

Можливості даного ресурсу дозволяють користувачеві спроектувати детальний план приміщення без наявності спеціалізованих інженерних навичок. Це реалізується завдяки великій базі в більш ніж 3000 складових елементів (стіни, вікна, сходи, перегородки та ін.). Проект відрізняється радує око 3Д графікою, за допомогою якої можна відтворити практично будь-який обраний вами інтер’єр.

Для початку роботи з сервісом:

 1. Перейдіть на planner5d.com і натисніть на «Створити проект».
 2. Далі вам запропонують створити проект з нуля або використовувати вже існуючі шаблони.
 3. Тисніть на «Почати з нуля», і переходите в режим створення житла.

готові шаблони

Плануйте ваше житло з нуля, або використовуйте вже готовий шаблон

Сервіс пропонує велику кількість підказок, що полегшують процес створення і редагування квартири самому online. Зліва розташована панель, де ви можете вибирати для додавання кімнати, різні конструкції, меблі, екстер’єр. Для здійснення вибору клікніть на вподобаний елемент, і, затиснувши ліву клавішу мишки, перетягніть його на екран редагування.

Справа знаходяться елементи перемикання 2Д і 3Д виду, налаштувань, зуму, збереження (зберігає в своєму власному форматі «p5d») і роздруківки отриманих результатів.

Planoplan.com — простий і зручний планувальник дизайну квартири

Сервіс planoplan.com пропонує користувачеві створити дизайн проекту квартири онлайн, отримати VR-панораму свого проекту, і навіть переглянути її в окулярах віртуальної реальності. За допомогою функціоналу планувальника ви досить швидко створите дизайн вашої майбутньої квартири, розставите меблі, а далі зможете візуально насолоджуватися створеними вами 3Д-інтер’єрами. Якість графіки в проекті дійсно вражає!

Сервіс включає понад тисячу готових елементів інтер’єру і близько восьмисот текстур. Ви зможете створювати контурні об’єкти, правильно розміщувати освітлення, вести автоматичний розрахунок матеріалів, меблів та багато іншого.

Для роботи з сервісом:

 1. Перейдіть на planoplan.com, і натисніть на «Створити свій проект». Доведеться хвилину-дві почекати, поки сервіс налаштує свої параметри для роботи.
 2. Сам процес побудови починається зі створення стін і вказівки необхідних параметрів довжини і ширини. Після побудови стін приступає до внутрішнього оздоблення. Як це виглядає рекомендую подивитися на відео.

Це може бути корисним: Кращі програми для малювання анімації в 2D і 3D.

Roomsketcher.com — допоможе самому створити дизайн квартири

Легкий, зручний, з інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс планувальник Roomsketcher.com підійде як тільки починаючим новачкам, так і досвідченим професіоналам. Він дозволяє створювати ваші 2Д і 3Д дизайни житлових приміщень, прикрашати їх різними елементами інтер’єру, при цьому базова функціональність сервісу доступна абсолютно безкоштовно.

Для роботи з сервісом:

 1. Виконайте вхід на roomsketcher.com.
 2. Натисніть на «Get Started» — «Start designing» (при необхідності активуйте флеш).

  Roomsketcher.com

  Створення концепту житла на Roomsketcher.com

 3. Для запуску вашого проекту натисніть на «New».
 4. Виберіть «Start from scratch» або один з вже представлених шаблонів.
 5. Потім беріться за створення вашого житла використовуючи стіни (wall), вікна та інші елементи (windows etc), матеріали (materials), меблі (furniture).
 6. Для збереження результату натисніть на «Save» вгорі.

висновок

Перераховані вище проекти за допомогою представленого в них інструментарію дозволяють зробити дизайн-проект власної квартири самому в режимі онлайн. Незважаючи на те, що функціонал мережевих рішень буває обмежений, перераховані вище ресурси володіють всім необхідним функціоналом для реалізації задуманого вами дизайну. Якщо ж вас цікавлять стаціонарні програмні інструменти, то рекомендую придивитися до таких рішень як «3Д Студіо Макс», «Sweet Home 3D», «Floor Plan 3D». Такі програми можуть похвалитися потужним і різноманітним інструментарієм для створення дизайну вашого майбутнього житла.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector