Як працювати з буфером обміну в програмі Ditto

Буфер обміну — це проміжне сховище в системі Windows, яке дає можливість копіювати потрібні дані і вставляти їх в інші додатки. Стандартний кліпборд дозволяє одноразово відкласти в резерви пам’яті не більше одного елемента, що не завжди зручно.

Наприклад, ви робите кілька покупок в інтернет-магазині і заповнюєте форму однієї і тієї ж інформацією про банківську карту. Якщо ви скопіювали ім’я, вставили його, а потім виконали ту ж операцію з датою, то, щоб знову вставити ім’я, вам потрібно буде копіювати його заново. Звичайно, було б зручніше, якби можна було зберігати в пам’яті кілька об’єктів відразу. Для цього і існує Ditto — програма буфера обміну.

Клавіші Copy Paste

Ditto дозволяє зберегти в буфері кілька об’єктів

Завантаження, установка і налаштування

Програму Ditto можна скачати безкоштовно з офіційного сайту розробника. Справа там буде кнопка Download, можна вибрати звичайну версію або Portable. Остання запускається з будь-якого носія, без попередньої інсталяції. Після завантаження потрібної модифікації слідуємо інструкції менеджера установки, вказуємо російську мову для інтерфейсу.

Завантаження Ditto з сайту

Рекомендуємо завантажувати програму тільки з офіційного сайту

Тепер переходимо до налаштувань.

  1. Внизу, поряд зі значком мережі, ви побачите синю іконку Ditto — клікніть по ній правою кнопкою і виберете «Параметри».
  2. У віконці поставте галочку навпроти «запускати разом з системою» і вкажіть число елементів, яке ви хочете зберігати в буфері обміну одноразово, а також час, через яке їх потрібно видалити з бази.
  3. Задаємо значення гарячих клавіш, щоб швидко відкривати програму. Можна залишити запропоноване — Ctrl + `(значок« `» можна отримати, натиснувши «е» в латинській розкладці) або замінити новим, більш зручним для вас.

Як користуватися програмою

Як приклад візьмемо все той же заповнення форм замовлення в інтернет-магазині (це тільки для наочності, використовувати програму можна в будь-якій ситуації, де інформація повторюється, і немає бажання копіювати кожен раз один і той же елемент, перш ніж вставити). Припустимо, нам потрібно кілька разів внести дані банківської картки: прізвище, ім’я, термін дії, номер і код — разом чотири найменування для буфера обміну.

Далі чинимо так:

  1. Виділяємо ПІБ і тиснемо Ctrl + C (або натискаємо правою клавішею миші та «Копіювати»).
  2. Відразу ж робимо подібне з іншими елементами — тепер програма внесла їх у буфер обміну.
  3. Потім відкриваємо форму, куди потрібно внести дані, ставимо текстовий курсор в поле.
  4. Заданим раніше сполучення клавіш викликаємо програму Ditto (якщо ви не міняли стандартні настройки — Ctrl + `).
  5. З’явилося віконце зі списком збережених слів. Двічі клацніть по потрібному, і воно впишеться, куди слід. Можна також просто перетягнути елемент в потрібне місце.
  6. Операція повторюється з усіма словами.

ВАЖЛИВО. Якщо в параметрах ви відвели для зберігання інформації тривалий час, поступово список об’єктів в буфері обміну розшириться, і шукати їх буде складніше. Для полегшення завдання зверніть увагу на рядок пошуку: почніть вводити слово, і воно швидко визначиться.

можливості Ditto

Вище був найпростіший і класичний випадок використання програми Ditto, але вона здатна на більше.

Інтерфейс програми Ditto

Ditto має безліч налаштувань, що робить її ще більш гнучкою

По-перше, зберігаються не тільки текстові фрагменти, а й все, що здатний вмістити в себе буфер обміну: картинки, посилання, файли і т. П.

По-друге, можна цілеспрямовано розмістити в Ditto часто вимагається інформацію: адреса електронної пошти, привітальні повідомлення, текст розсилки та інше. Щоб вони не зникли в обумовлений час, натисніть «Налаштування» ( «Властивості») — «Ніколи не видаляти автоматично». Вбудований редактор дозволяє зробити навіть найпростіше форматування: замінити слова, доповнити і т. Д.

По-третє, об’єкти легко розсортувати, створивши для них групи (настройка залежить від версії програми).

По-четверте, елементи можливо вставляти не по одному, а по кілька одразу, якщо є така необхідність. Для них можна задати особливі hotkeys в параметрах.

По-п’яте, якщо Ditto встановлений на кілька комп’ютерів відразу, інформацію з буфера обміну легко синхронізувати і передати на інший ПК. При цьому вона буде належним чином зашифрована, і дані не загубляться.

По-шосте, картинки, що зберігаються в Ditto, зручно відображаються у вигляді мініатюр, щоб не розгубитися при пошуку.

ВАЖЛИВО. Щоб не засмічувати буфер обміну зайвим, не забувайте позбуватися від неактуальною інформації або не запитуйте тривале зберігання при налаштуванні Ditto.

Чи користувалися ви коли-небудь Ditto для розширення можливостей стандартного буфера обміну? Поділіться своїми враженнями в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector