Як зробити альбом з усіма улюбленими фотографіями в Google Фото

Google Фото — фантастична послуга, яка надає необмежену пам’ять для пристроїв Android або iPhone. При всьому цьому вільному просторі деякі фотографії можуть втратитися в перетасовці. На щастя, Google тепер дозволить користувачам фотографій «Вибране» — і тоді вони автоматично будуть розміщені в окремому альбомі.

Удосконалення зображень інтегрується на рівні додатків, тому Google явно намагається реалізувати бажану функцію, яка мала існувати. У найближчі тижні можливість додавання улюблених фотографій буде доступна в Google Фото на iOS і Android.

Створіть альбом улюблених

Щоб додати улюблену фотографію, перейдіть до Google Фото та натисніть цю фотографію. Коли ви відкриваєте зображення для попереднього перегляду, натисніть піктограму зірки у верхньому правому куті — коли ви зробите це, буде приємніше. Якщо ви не бачите жодного елемента керування, натисніть один раз на екран, щоб знову відобразити елементи керування на екрані.

Тепер натисніть піктограму «назад» у верхньому лівому куті, щоб повернутися до головного екрана, і натисніть вкладку «Альбоми» внизу. Ваші улюблені фотографії будуть прикріплені до вашого власного альбому «Вибране», в якому вони будуть сортовані хронологічно.

Зображення через Google

Тепер ви можете остерігатися перешкод і зберігати тільки фотографії, які вас дійсно цікавлять. Хоча це відносно невелике оновлення, це дуже бажане рішення для всіх користувачів, які використовують божевільний простір, який Google надає своїм користувачам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector