Як знімати відразу з двох камер смартфона

Bothie

Деякі моделі смартфонів Nokia підтримують режим Bothie, який дозволяє фотографувати і знімати відео, використовуючи відразу дві камери, основну і фронтальну. Користувачі сайту XDA-Dev портувала додаток камери для Nokia 7 на інші смартфони, що працюють на Android, і в ньому є такий режим.

Додаток Nokia Camera виглядає як стандартна камера Google, але пропонує кілька додаткових можливостей. За замовчуванням зйомка ведеться з автоматичними настройками, але можна переключитися в ручний режим і самостійно налаштувати різні параметри, в тому числі баланс білого, витримку і спосіб фокусування (звичайний або для макрозйомки).

Nokia Camera

Найприкметніша особливість цього додатка — зйомка в режимі Bothie, коли працюють відразу дві камери, а знімок розділений на дві частини. Крім того, камера підтримує функцію «Картинка в картинці», при якій зображення з фронтальної камери додається в правий верхній кут фотографії або відео.

У додатку також присутній професійний режим для ще більш гнучкого налаштування зйомки, але він доступний не на всіх смартфонах — в даний час його можна активувати тільки на Nokia 7. Можливо, в подальшому хакери розблокують його для інших пристроїв.

Встановити Nokia Camera можна за допомогою APK-файлу, який викладений на XDA-Dev і APK Mirror. На жаль, програма не відрізняється високою стабільністю і часто падає при перемиканні режимів і налаштувань. Використовувати його на постійній основі не рекомендується, а для експериментів воно цілком згодиться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector