Як знайти загублені або вкрадені смарт-годинник

Чим менше річ, тим простіше її втратити, а чим вона дорожче — тим прикріше втрата. Якщо вже губляться смартфони, то немає нічого дивного втраті смарт-годин. На щастя, компанія Google створила сервіс, який допомагає знаходити гаджети на базі Android Wear. Він покаже на карті, де прямо зараз знаходяться наші дні.

Знайти годинник можна за допомогою програми Find My Device. Воно використовується як зі смартфонами, так і годинами. Інструкція з пошуку:

Встановіть Find My Device на смартфон або відкрийте цей сервіс в браузері і залогініться з аккаунтом Google, до якого прив’язані годинник.

Ви побачите всі свої Android-пристрої (смартфони, годинник, планшети тощо). Натисніть на годинник — ви побачите карту, на якій позначено їх останнім розташування. Якщо у годин закінчився заряд акумулятора або вимкнений інтернет, вони можуть виявитися в іншому місці. Виберіть в додатку звукове сповіщення — годинник будуть видавати сигнал до тих пір, поки ви не знайдете їх і не натиснете на екран. Якщо у вашій моделі годинника немає динаміка (таке трапляється), вони будуть вібрувати.

Find My Device дозволяє аналогічним чином знаходити смартфони та планшети з використанням годин — місцезнаходження пристроїв теж буде показано на карті.

Майте на увазі, що сервіс Find My Device сумісний з годинником на базі Android Wear 2.0. C використовували попередню версію платформою він не працює.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector