Як знайти вбудовані в Android ігри

Мало хто це знає, але в Android встановлено кілька ігор. Це не ті фріміум-монстри, за появу яких на пристроях виробникам заплатили розробники, а простенькі безкоштовні проекти. Вони можуть стати в нагоді вам для перевірки продуктивності графіки на новому смартфоні або в тому випадку, якщо зазвичай ви не граєте в ігри і їх у вас немає, але раптово виникло бажання якось згаяти час.

Побачити вбудовані в Android ігри в списку встановлених додатків не вийде. Вони знаходяться не там, а в додатку Google Play Ігри. Зазвичай воно встановлено, але якщо у вас його немає, ви можете завантажити його з Google Play Маркета.

У Google Play Іграх показані всі встановлені на вашому пристрої гри, в тому числі приховані. Прихованих ігор три: PAC-MAN, Solitaire і Cricket. Натисніть на будь-яку з них, а потім на кнопку «Грати». Через кілька секунд гра запуститься. Встановлювати її не потрібно, вона вже є на пристрої, тому з’єднання з інтернетом не буде потрібно.

PAC-MAN, Solitaire і Cricket — найпростіші казуальні ігри, і, на відміну від більшості інших ігор з підтримкою ігрового сервісу Google, в них немає онлайн-мультиплеєра, рейтингів та інших соціальних функцій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector