Як синхронізувати офісну роботу між смартфоном і ПК за допомогою нового лаунчер Microsoft

Microsoft LauncherMicrosoft випустила велике оновлення для свого Arrow Launcher. Він отримав нову назву і логотип, зазнав значних змін в дизайні, а також обзавівся інтеграцією з сервісами Microsoft OneDrive, Office і Outlook.

Оформлення Microsoft Launcher виконано в стилі Fluent Design: інтерфейс програми став простіше, а користувачі можуть налаштовувати оформлення за допомогою вбудованих віджетів для планування завдань, щодня оновлюються шпалер, а також декількох видів тим і іконок. На головному екрані можна налаштувати жести на виконання різних функцій, наприклад, виклик шторки з повідомленнями або запуск програми камери.

Microsoft Launcher

Одна з головних особливостей в Microsoft Launcher — функція «Continue on PC», що дозволяє швидко перемістити роботу з фотографіями, документами або текстом в браузері на екран комп’ютера. Також в лаунчер є можливість синхронізувати будь-які файли між смартфоном і ПК, не встановлюючи на пристрої сторонній софт.

Microsoft Launcher доступний для всіх смартфонів під управлінням Android 4.0.3 і вище. Якщо на вашому пристрої встановлено Arrow Launcher, то він автоматично оновиться в Google Play до нової версії програми.

Завантажити Microsoft Launcher

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector