Як знайти групу в Ватсапе і приєднатися до неї

Месенджер WhatsApp спочатку створювався як програма для спілкування. Але більшість користувачів використовує її тільки для особистих листувань зі своїми друзями або знайомими, забуваючи про можливість вступу в групи. Існує величезна кількість тематичних співтовариств, в яких кожен зможе знайти людину зі схожими інтересами. У цій статті буде розказано, як здійснити пошук груп в Ватсапе і приєднатися до них.

Ілюстрація на тему Як знайти групу в Ватсапе і приєднатися до неї

Як знайти групу в WhatsApp?

Спочатку потрібно зрозуміти, що необхідно зробити, щоб знайти хоч якусь групу. Справа в тому, що з недавніх пір вони перестали індексуватися у внутрісистемному пошуку. Спробувавши ввести туди якесь передбачуване назва, ви максимум можете у видачі побачити контакт з телефонної книжки зі схожим написанням.

Доводиться використовувати сторонні тематичні сайти. У Мережі багато веб-ресурсів, які створюють відповідні каталоги, де кожен бажаючий може викласти посилання на своє співтовариство. Ви легко можете знайти такі каталоги самі, ввівши в пошуковику фразу «каталог груп ватсап», або що-небудь на зразок цього. Наприклад, найпопулярніші сайти: Whatsism, Add-Groups, W-hatsapp.

Цей скріншот (форма для додавання групи в каталог) узятий саме з останнього сайту:

Ілюстрація на тему Як знайти групу в Ватсапе і приєднатися до неї

Як можна помітити, при розміщенні свого оголошення, користувачі вказують номер мобільного телефону і вставляють посилання на свою групу. Саме ця інформація і потрібна, щоб відшукати вподобане співтовариство в месенджері. Прямо на сайті ви можете ознайомитися з коротким описом, щоб максимально точно підібрати для спілкування співтовариство по інтересам.

Як приєднатися до групи?

Як знайти групу в WhatsApp, ми розібралися — за допомогою спеціальних майданчиків. Тепер давайте розберемося, як стати учасником спільноти, адже виходячи з отриманої інформації, ми знаємо лише його номер, назва і посилання.

Спосіб 1: через додаток WhatsApp

Перший варіант передбачає безпосередньо використання мессенджера. Суть полягає в тому, щоб здійснити пошук по номеру:

  1. Запустіть Ватсап.
  2. Перейдіть на вкладку «Чати».
  3. На верхній панелі тапніте по іконці у вигляді збільшувального скла.
  4. Введіть в пошукову рядок номер спільноти, до якої хочете приєднатися.
  5. У результатах перейдіть в чат.
  6. Натисніть кнопку «Приєднатися».

Після цього ви будете отримувати всі повідомлення, які публікуються в загальному чаті. Якщо настройки групи дозволяють, ви і самі зможете відсилати повідомлення в неї.

Спосіб 2: через браузер

Другий метод деяким користувачам здасться більш прийнятним, так як не доведеться вводити номер вручну, достатньо буде натиснути всього одну кнопку. Додавання відбувається наступним чином:

  1. У браузері перейдіть на сайт зі списком груп.
  2. За описом підберіть для себе відповідне співтовариство.
  3. Натисніть кнопку «Приєднатися».

Ілюстрація на тему Як знайти групу в Ватсапе і приєднатися до неї

Відразу після цього відкриється додаток Ватсап, де вже буде відкрита сторінка спільноти (якщо месенджер встановлений на комп’ютері). Вам залишається лише повторно натиснути кнопку «Приєднатися».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector