Як збільшувати дрібні фотографії без втрати якості

У голлівудських фільмах поширений прийом, коли поліцейський переглядає нерозбірливу запис з камери спостереження, а потім бачить підозрюваного, збільшує його і отримує несподівано якісне зображення його обличчя. Над такими ляпами часто сміються, проте сучасні технології близькі до того, щоб зробити такий чарівний зум реальністю.

Користувачам Android стало доступно додаток TensorZoom, яке використовує нейронну мережу для згладжування спотворень, що виникають при збільшенні знімка. З його допомогою можна масштабувати дрібну картинку, і результат виходить вражаючий.

TensorZoom

TensorZoom може зумувати знімок з камери або будь-яку фотографію, що зберігається в галереї. Для наочності навіть є перемикач, який дозволяє побачити, як виглядає зображення, збільшене звичайної інтерполяцією, і зумом із застосуванням нейромережних технологій.

TensorZoom

Звичайно, результат виходить не бездоганним — зображенні не вистачає чистоти і чіткості. При сильному збільшенні пикселизация не настільки помітна, але видно смуги, утворені від поділу зображення на регіони, кожен з яких оброблявся окремо. В даний час технологія TensorZoom знаходиться на стадії розробки, і це додаток можна використовувати хіба що в ознайомлювальних цілях — для розуміння того, який рівень обробки фотографій з’явиться в майбутньому.

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector