Як збільшити час автономної роботи iPhone з iOS 12

iOS 12

C випуском iOS 12 у iPhone з’явилося ще більше тонких налаштувань, що дозволяють продовжити час автономної роботи. Функціональність пристрою при цьому майже не постраждає.

Як продовжити автономність?

Знайдіть самі ненажерливі додатки. Перейдіть в «Налаштування» → «Акумулятор» і погляньте на графік споживання енергії різними програмами за добу або кілька днів. Так можна визначити, які програми створюють підвищене навантаження на батарею. Якщо серед них виявляться абсолютно непотрібні, без жалю видаліть їх.

Вимкніть візуальні ефекти. Перейдіть в «Налаштування» → «Основні» → «Універсальний доступ» → «Зменшення руху» і відключіть тумблери у всіх ефектів. Тим самим ви позбудетеся плавних переходів і різної анімації в iOS, однак візуально смартфон буде працювати швидше, і це знизить навантаження на акумулятор.

Знизьте час автоблокування. Перейдіть в «Налаштування» → «Екран і яскравість» → «Автоблокування» і встановіть менший час блокування екрана (наприклад, 1 хвилину). Смартфон буде швидше йти в режим очікування за відсутності активності.

Вимкніть швидкий запуск Siri. За замовчуванням Siri завжди знаходиться в очікуванні голосової команди, що збільшує навантаження на акумулятор. Ви можете запускати запускати Siri не голосують, а натисканням на смартфон. Перейдіть в «Налаштування» → «Siri і Пошук» і відключіть опцію «Слухати» Привіт, Siri «».

Збільште інтервал перевірки пошти. Перейдіть в «Налаштування» → «Паролі та облікові записи» і вкажіть, що пошта повинна перевірятися не автоматично, а кожні 15, 30 або 60 хвилин. Ви також можете вибрати перевірку нових листів вручну, але так ви ризикуєте отримати важливе послання занадто пізно.

Використовуйте «Екранний час». Ця можливість дозволяє відстежувати, скільки часу ви проводите в тому чи іншому додатку. Включити її можна, перейшовши в «Налаштування» → «Екранний час». Якщо ви з’ясуєте, що користуєтеся якимось додатком надмірно довго, є сенс переглянути своє ставлення до нього і встановити ліміт. Тим самим ви заощадите свій час і значно продовжите автономність смартфона.

Налаштуйте режим «Не турбувати». Перейдіть в «Налаштування» → «Не турбувати» і задайте часовий інтервал, протягом якого смартфон буде кожен день блокувати повідомлення. Довгим натисненням на кнопку «Не турбувати» в «Пункті управління» також можна включити цей режим до кінця події в календарі, до відходу з Вашого поточного місцезнаходження, на годину або до вечора.

Встановіть темні шпалери і використовуйте нічний режим. На моделях з OLED-матрицями (iPhone X, XS та XS Plus) має сенс встановити темні шпалери, а в додатках використовувати темну або чорну тему оформлення (якщо вона підтримується). Це значно знизить споживання екраном електроенергії через особливості технології OLED. Ви також можете поекспериментувати і активувати універсальний режим інверсії. Для цього перейдіть в «Налаштування» — «Основні» — «Універсальний доступ» — «Адаптація дисплея» — «Інверсія кольору» і активуйте цю опцію.

Вимкніть фітнес-функції. Перейдіть в «Налаштування» — «Конфіденційність» — «Рух і фітнес» і деактивуйте «Відстеження фітнесу». Смартфон перестане вважати зроблені вами кроки і пройдену дистанцію. Для цих цілей можна використовувати дешевий трекер.

Що не рекомендується відключати?

Звичайно ж, модулі Wi-Fi, Bluetooth, LTE, NFC і GPS споживають енергію, але вони досить економічні, а їх відключення викличе дискомфорт, незрівняний з вигодою від невеликого збільшення автономності.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector