Для входу в додатки через iCloud будуть потрібні окремі паролі. Як їх створити?

15 червня Apple посилить захист iCloud. Для входу в сторонні додатки з використанням iCloud (наприклад, в Outlook або Thunderbird) будуть потрібні спеціально згенеровані паролі. Створити їх можна через настройки Apple ID.

Такі паролі потрібно створювати для додатків, що використовують дані, що зберігаються в iCloud, наприклад, список контактів, пошту і події календаря.

Зайдіть в акаунт Apple з використанням свого логіна і пароля і перейдіть в розділ безпеки (Security). Для початку налаштуйте двухфакторную аутентифікацію з підтвердженням входу в аккаунт за допомогою коду, який приходить по SMS. Після цього ви побачите опцію Apps Specific Passwords. Натисніть на «Generate Password …» і придумайте назву, за допомогою якого ви надалі зможете визначити, в якому сервісі використовується заданий пароль. Пароль згенерує автоматично, він складається з 16 випадкових символів.

Тепер зайдіть в додаток, що використовує для входу сервіс iCloud, введіть логін і щойно створений пароль.

За один раз можна створити не більше 25 паролів. Будь-пароль можна відкликати, тоді ви будете разлогінени з програми, в якому він використовується. При скиданні Apple ID, всі паролі для сторонніх додатків будуть відкликані, а для повторного входу в них доведеться заново створювати паролі.

Така система, за задумом Apple, дозволить захистити акаунти iCloud від злому. У сторонні додатки можна буде залогініваться з паролями від хмарного сервісу Apple, тому будуть виключені крадіжки призначених для користувача даних.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector