Як завантажити Windows з офіційного сайту: керівництво для користувача

Розробки Microsoft завоювали шалену популярність у всьому світі. Свіжа версія ОС Windows, яку вже встигли оцінити мільйони користувачів, вийшла відносно недавно. Відомо, що виробник сьогодні пропонує в автоматичному режимі перейти до версії 10. Але що робити, якщо таке повідомлення з якоїсь причини досі не з’явилося? Ми розповімо, як завантажити Windows 10 з офіційного сайту.

Завантаження офіційною версією Windows

Більшість версій ОС пропонують оновлення в автоматичному режимі

ISO образ

Найзручніший спосіб — завантажити на сайті розробника образ з файлами інсталяції. Його можна змонтувати на пристрій, після чого без праці оновити до необхідної версії, зберегти для нової установки на флешку або оптичний диск.

Щоб завантажити образ, а потім записати інформацію на DVD або USB-пристрій, нам буде потрібно особлива програма, яку Microsoft пропонує безкоштовно. Мова йде про утиліту Installation Media Creation Tool, яка розташована в розділі «Продукти» на сайті підприємства.

Програма Installation Media Creation Tool

Перш ніж завантажити додаток, зверніть увагу на версію системи, встановленої на ПК зараз — від цього залежить тип інсталяційних файлів, який вам підійде (64 або 32-біт). Розібравшись з версією програми і зберігши її на комп’ютері, запустіть * .exe файл.

Утиліта запропонує виконати одну з двох дій:

  • створити накопичувач для інсталяції;
  • оновити ПК прямо зараз.

Вибір дії в додатку

Очевидно, що для створення ISO вам знадобиться варіант №1. Далі система попросить вибрати тип, випуск і мову. У цьому ж вікні можна клікнути по полю «Застосувати рекомендовані налаштування», після чого програма сама підбере версію, яка підходить для вашого девайса.

Параметри операційної системи

Перед тим, як завантажити з сайту нову систему, визначитеся, як саме ви хочете отримати Windows 10 — підготувати зовнішній прилад для інсталяції (USB-пристрій) або зберегти образ ISO. Для першого випадку вам знадобиться зовнішній накопичувач, на якому буде місце (3 гігабайти і більше). Другий метод вимагає подальшого запису образу на DVD-диск.

Запис образу на оптичний диск

оновлення

На сайті компанії можна не тільки отримати компоненти для установки нової ОС, але і поновлення для раніше випущених систем. У розділі «Завантаження» знаходиться «Центр оновлення», який надає всім бажаючим можливість завантажити необхідний пакет для конкретної версії. Такі збірки мають скорочена назва SP, з їх допомогою можна істотно підвищити працездатність і безпеку комп’ютера.

Процедура поліпшення ОС займає приблизно півгодини. Всі файли розміщені на сайті абсолютно безкоштовно, завантажити їх може будь-який користувач. За твердженнями фахівців, процедура поновлення допомагає підняти параметри швидкодії і безпеки. Крім того, розробники включають підтримку для нових моделей пристроїв.

Завантаження оновлень Windows

Потрібно тільки вибрати потрібну версію системи і клікнути по її найменуванню. У центрі поновлення для кожного випадку є своя інструкція. Щоб процес оновлення пройшов успішно, рекомендуємо керуватися рекомендаціями Microsoft. Пакет почне завантажуватися після вибору клавіші «Завантажити».

Для Windows 7 і інших нових версій можна включити auto оновлення. Це робиться з панелі управління (пункт «Центр оновлення»). ОС самостійно завантажить потрібні файли і видасть спеціальне повідомлення, після чого оновлення почне встановлюватися. Ніяких маніпуляцій проводити не потрібно. Коли система попросить вашої участі, спеціальне сповіщення з’явиться в правому нижньому кутку. На нього бажано відреагувати, щоб не упустити важливе поліпшення.

Автоматичне оновлення ОС

підготовка ПК

Перед тим, як замінити стару версію ПО на Windows 10, рекомендуємо перевірити налаштування на своєму обладнанні:

  • Вимоги. Заздалегідь ознайомтеся з вимогами, а також вивчіть інформацію про компоненти і драйверах. За твердженнями виробника, все буде добре працювати, якщо частота ЦП становить не менше 1 ГГц, є досить RAM (2 ГБ для 64-біт, 1 ГБ — для 32-біт). Крім того, знадобиться новий DirectX (хоча б 9 версії) з передвстановленим драйвером для відеоадаптера, а також не менше 16 (а для 64-біт — 20) гігабайт пам’яті на вінчестері.

підсумки

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector