Як заробити в Яндекс Дзен

Yandex запустила комп’ютерну платформу рекомендацій по використанню контенту для видавців для створення і поширення публікацій та інших матеріалів. Платформа Yandex Zen тепер дозволяє видавцям (медіа-компаніям, творцям контенту і навіть звичайним користувачам) публікувати свій контент безпосередньо на платформі, надаючи новий формат послуг. Давайте разом розберемося, як можна заробити на Яндекс.Дзен.

Як заробити в Яндекс Дзен

Способи заробітку в Яндекс Дзен.

У чому полягає заробіток на Яндекс Zen

Видавці зможуть використовувати Yandex Zen для створення своїх каналів з текстом, відео і рекламою, запускати медіа-проекти і експериментувати з мобільними форматами. Компанії можуть використовувати його, щоб ділитися новинами, просувати свої бренди, поширювати маркетингові матеріали і використовувати власну рекламу для спілкування зі своїми клієнтами. Для звичайних людей Yandex Zen пропонує засоби заробітку з реклами, публікуючи свої пости широкої аудиторії. Принцип нарахування коштів з нуля полягає в показі реклами. Монетизація вашого каналу в стрічці стає доступною після дотримання певних вимог сервісу. Одне з них — 7000 переглядів за тиждень. Після відкриття монетизації ви отримаєте повідомлення. Крім публікації в домені Yandex Zen, контент з платформи буде рекомендований тим, хто використовує браузер Yandex, мобільний додаток Yandex і власну домашню сторінку Yandex. «Подумайте, скільки великих історій ще не розказано, тому що вони не можуть досягти своєї цільової аудиторії. Тепер вирішити цю проблему може штучний інтелект », — говорить керівник Яндекс Дзен Віктор Ламбурт. «Новини звідусіль: журналісти повідомляють про важливі події, компанії оголошують про свою продукцію, блогери пишуть про все і про все. Наша мета — дати їм нові інструменти для постінгу новин і знайти вдячну аудиторію за кожну з них ».

Скільки можна заробити на Яндекс Дзен

Видавничий інструмент вже використовується багатьма популярними брендами, включаючи Nike, Quiksilver, Vogue, MAXIM, Esquire, медіагрупу RBC, географічний журнал Vokrug Sveta і багатьма популярними російськими відео-блогерів. Чим більше статей і постів ви будете розміщувати, тим більше переглядів отримаєте. А, значить, більше зможете заробити. За кожні 1000 переглядів вашого поста система платить від 40 до 120 рублів. Пам’ятайте, що кількість користувачів, які відвідали вашу сторінку, безпосередньо залежить від тематики контенту, його актуальності та унікальності. Тобто, заробити на каналі, які містять звичайні і загальні новини або статті, не вийде. Щоб залучити максимальну кількість відвідувачів, і, отже, грошей, діліться унікальним персоналізованих контентом на певну вузьку тематику. В даний час найбільший в Росії джерело трафіку для медіа-сайтів як на настільних, так і мобільних пристроях, Yandex Zen в даний час тільки в Росії має щоденну аудиторію в 6 мільйонів чоловік і доступний на 50 мовах і більш ніж в 100 країнах. Більш того, взаємодія користувачів платформи виводиться на принципово новий рівень, причому середня щоденна час, витрачений користувачами на перегляд постів і новин, становить 20 хвилин.

З чого почати, як створити і розкрутити канал на Яндекс Дзен

Як створити канал в Zen і почати заробляти? Щоб створити власний канал в Zen, вам спочатку потрібно ввійти в нього. Для входу в Zen можна використовувати обліковий запис Yandex або обліковий запис соціальної мережі.

Про що писати

Якщо ви працюєте у видавця або іншої компанії, ви можете зареєструватися в Zen і завести канал, використовуючи окрему обліковий запис в Яндексі і поділитися нею зі своїми колегами. Ви повинні зв’язати свій номер телефону з вашого облікового запису кимось. Це стане в нагоді в тому випадку, якщо вам потрібно буде відновити доступ до свого облікового запису. В даний час створювати свій блог на Zen дозволено тільки фізичним особам. Ви можете пов’язати тільки один обліковий запис Yandex з одного обліковим записом Zen. При реєстрації кожному каналу автоматично присвоюється унікальний URL-адресу, який складається з довільного набору символів. Якщо ви хочете змінити цей URL-адресу на більш простий за своїм вибором, зверніться в службу підтримки Zen. Новий URL-адреса має відповідати URL-адресою домену в максимально можливій мірі. Він може містити тільки:

 • Латинські символи.
 • Числа.
 • Підкреслення.

Отримати доступ до налаштувань каналу можна натиснувши кнопку «Налаштування» у верхньому лівому куті редактора. У налаштуваннях ви можете змінити назву каналу, його опис, логотип і адресу електронної пошти, де ви можете отримувати повідомлення про події, пов’язані з каналом.

Вимоги до логотипу:

 • Формати зображень — PNG, JPG, BMP або SVG.
 • Співвідношення сторін 1: 1 (квадратне).
 • Не менш 156 пікселів в ширину і 156 пікселів у висоту.
 • Без анімації.

Бажано (хоча і не обов’язково), щоб логотип:

 • Мав непрозорий фон (в іншому випадку колір фону може бути змінений автоматично, що може спотворити зовнішній вигляд логотипу).
 • На зображенні немає тексту, так як при масштабуванні логотипу він може стати нечитабельним.

Вид стрічки каналів

В даний час контент каналу та повідомлення RSS-стрічки підбираються Zen незалежно один від одного. Ви можете пов’язати свій RSS-канал, звернувшись до служби технічної підтримки Zen. Новини з RSS-каналу будуть відправлятися безпосередньо в фіди користувачів. Канал RSS не відображається в каналі новин. Однак він збільшує трафік на сайт і впливає на статистику конверсії. Пости можуть бути створені, відредаговані і видалені в редакторі вручну. Незважаючи на всі цільові ключові слова і пошукові запити, результати на ваших сторінках пошуку як і раніше є тим, що буде цікаво всім користувачів. Той, хто шукає одні й ті ж ключові слова, ймовірно, отримає ті ж результати, відкориговані під певний географічне розташування.

Що особливого в Яндексі Дзен? Для надання результатів пошуку він використовує AI, або штучний інтелект. Це дозволяє Yandex надавати результати, спеціально підібрані під кожного окремого користувача. Люди, які відвідують набір контенту Yandex Zen, свій онлайн-канал для контенту у вигляді відео, текстів, gif та інфографіки, зазвичай переглядають набагато більше інформації, ніж планували спочатку. Причина проста: з індивідуальним пошуком вони з більшою ймовірністю отримають новини з категорій, які відповідають їх перевагам. Це відкриває набагато більше можливостей для контент-менеджменту. Також спрощена монетизація контенту. Yandex Zen поширюється на кілька інтерфейсів, таких як мобільні сайти, програми та браузер Yandex. Таким чином, кожен користувач отримає певні унікальні рекомендації, включаючи інформація на домашній сторінці Yandex. Єдиною перешкодою в цьому доповненні є те, що Яндекс доступний тільки в Росії. Але розробники переконують, що найближчим часом з’являться нові ринки!

Персональна стрічка публікацій

Як писати статті в Яндекс Дзен

Щоб отримати прибуток, необхідно знати, як правильно писати статті в Яндекс.Дзен. У Яндекс.Дзен не можна публікувати такі матеріали:

 • Чужий контент під вашим власним брендом, наприклад, текст, зображення, відео і т. Д ..
 • Образливі вирази мову і дифамація.
 • Матеріал, що містить нецензурні вирази.
 • Навмисно неправдиву інформацію.
 • Матеріали, які спонукають до насильства.
 • Оголошення або інформацію про продаж наркотичних засобів, зброї або інших заборонених предметів.
 • Матеріал, що відноситься до категорії «Медицина і фармацевтика», який:
  • носить рекламний характер і / або просуває певні товари та послуги;
  • містить конкретні інструкції з дозування лікарських засобів та фармацевтичних продуктів;
  • заохочує читача застосовувати (використовувати) медичні послуги і фармацевтичні продукти без консультації з лікарем;
  • містить інформацію про деталі та послідовності операційних процедур і методів лікування;
  • не містить попередження про обов’язкову консультації з фахівцями;
 • Спам, включаючи спамдексинг.
 • Матеріал, опублікований з єдиною метою змусити користувача натиснути посилання на зовнішній сайт.
 • Заголовки, які створюють помилкові очікування щодо змісту статті (так званий clickbait).
 • Матеріал, що містить ненормативну лексику (включаючи цензурувати мову), жаргон або коллоквиализмами, який складається з назви контенту, його короткого опису та зображення або скріншот відео.
 • Матеріал, що містить шокуючий контент.
 • Порнографію.
 • Неприпустимий контент, що описує сексуальні дії або містить еротичні зображення і відео. Винятки — освітні та наукові матеріали, а також твори класичної літератури.

ВАЖЛИВО! Відображення неприпустимого контенту обмежується автоматично, щоб не рекомендувати «дорослий» контент для неповнолітніх, а також всім, хто не хоче бачити еротичний контент в своїй стрічці Yandex Zen.

 • Інший контент, який не може бути відправлений у відповідності до Умов обслуговування.

Канал або джерело будуть автоматично обмежені або заблоковані, якщо не будуть відповідати вимогам до вмісту, перерахованим вище. Якщо ви помітили різке падіння переглядів сторінок, ймовірно, ваш контент не відповідає цим вимогам.

Як розкрутити канал в Яндекс Дзен

В даний час Zen відображає повідомлення з двох незалежних джерел:

 1. Редактор Zen. Для створення постів доступний вбудований менеджер публікацій, що містять текст, зображення і відео. Тексти можуть бути відформатовані. Виберіть потрібний фрагмент, і на екрані з’явиться панель форматування з доступними інструментами.
 2. Сайт. Zen аналізує вміст сайтів і розміщує посилання на контент, що представляє інтерес для користувачів. Щоб зробити результати більш точними, синхронізуйте RSS-канал свого сайту з Zen. Якщо на вашому сайті немає каналу RSS, робот буде аналізувати вміст сайту безпосередньо. Однак Zen може помилково посилатися на оголошення або профілі користувачів.

Щоб вийти на монетизацію, ви повинні досягти показника в 7000 дочітиваній статей за тиждень. Пости, створені в редакторі вручну, оцінюються вище, ніж ті, які спочатку були опубліковані на сторонніх сайтах. Створені в редакторі публікації можна редагувати або видаляти. Публікації, розміщені в RSS-каналі, можна редагувати на вихідному сайті. Ви не можете видалити будь-які рекомендації з Zen. Після того, як ваш канал стане популярним і буде відображатися в стрічках користувачів, ви відчуєте перевагу монетизації Дзен. Zen використовує дані про поведінку користувачів в інтернеті для створення каналу рекомендацій, в тому числі про те, які користувачі відвідують сайти і як вони оцінюють статті та відео.

Статистика каналу

Як створити другий канал

Одним з переваг сервісу є можливість реєстрації декількох каналів на одному акаунті. Щоб створити другий канал, увійдіть в свій обліковий запис Яндекс, а потім знайдіть кнопку «Додати канал». Дотримуйтесь підказок майстра створення каналів і інструкцій, які з’являтимуться на екрані.

Плюси і мінуси заробітку в Яндекс.Дзен

Всі переваги і недоліки сервісу визначити, а тим паче описати відразу не вийде. Для цього необхідно розмістити не один десяток публікацій, випробувати всі функції платформи і визначити свій середній заробіток на місяць. Початківці автори, які прагнуть отримати дохід на платформі, відзначають такі її плюси і мінуси.

переваги:

 • Яндекс славиться своєю технічною підтримкою. І Дзен не є винятком — користувачам доступна цілодобова кваліфікована служба підтримки, яка відповість на всі ваші запитання і допоможе розв’язати будь-які проблеми. При цьому доступна велика довідкова система.
 • Кожен користувач може відкрити безліч каналів.
 • При правильному підході і контент-менеджменті перший заробіток можна отримати вже через пару тижнів.
 • Кожен пост залишається в системі. Якщо актуальність статті та її інформативність не втратять своєї сили, то вона буде приносити вам дохід ще дуже довго.
 • Щоб почати заробляти на Яндекс.Дзен, не потрібно нічого вкладати — реєструйтесь і починайте отримувати прибуток.
 • Вам не потрібно вкладати кошти в розкрутку або просування каналу. Все, що від вас вимагається — це регулярно публікувати свіжі актуальні матеріали.

недоліки:

 • Актуальність і інформативність ваших матеріалів визначається їх дочітиваніем. Навіть якщо ви вважаєте, що розмістили найкращий контент, користувачі можуть думати інакше.
 • У сервісі зареєстровані канали багатьох популярних ЗМІ, інтернет-видань та торгових марок. Конкурувати з такими гігантами, які вкладають величезні кошти в просування свого контенту, буде досить важко.
 • Сервіс фільтрує навіть ті матеріали, які здаються нешкідливими і інформативними. Уважно стежте за відвідинами свого каналу та дочітиваніямі. Можливо, доведеться змінити тематику каналу або стиль викладу публікацій.

Вести кілька каналів

Як вивести гроші

Система пропонує два способи виведення зароблених коштів — через систему PayPal або на Яндекс.Деньги. Щоб замовити виплату, на вашому рахунку повинен бути позитивний баланс. Мінімального обмеження немає, але робити висновок можна не частіше одного разу на добу. Увійдіть в свій обліковий запис, перейдіть на вкладку «Баланс» і виберіть «Вивести кошти». Далі вкажіть суму в рублях і спосіб виведення. Після обробки вашої заявки кошти надійдуть на вказаний гаманець.

Як вивести гроші

Яндекс.Дзен — новий популярний сервіс вітчизняного розробника, що відкриває всім бажаючим заробити на своїх публікаціях нові горизонти. При цьому ви не тільки зможете заробити, а й реалізувати себе як автор або журналіст, фотограф або відеоредактор, а також допоможе знайти роботу у великій та перспективної компанії. Якщо у вас вже є досвід створення актуальних популярних публікацій, які принесли вам дохід, поділіться корисними порадами з нашими читачами в коментарях під цією статтею.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector