Як заробити гроші в новому блогерському сервісі «Яндекса»

«Яндекс» запустив платформу, в якій видання та незалежні автори можуть публікувати статті, заробляючи гроші на показах. Вона запущена на базі сервісу рекомендацій «Дзен».

Після досягнення 30 тисяч переглядів в тиждень автор зможе вибрати модель монетизації: включення в статті реклами від Яндекс.Директа або додавання власного рекламного коду. Статті адаптовані для читання на комп’ютерах і мобільних пристрої, а читачі отримують рекомендації на основі своїх інтересів. Через кілька тижнів буде запущений формат статей «Наратив» з різним контентом на кількох екранах.

Будь-який автор зможе підключити до свого каналу рекламну мережу для монетизації контенту. Крім того, протягом 2017 року «Яндекс» планує витратити на гранти кращим авторам один мільйон доларів США.

«Дзен» працює в десктопном браузері, а також на мобільних пристроях, показуючи користувачеві контекстуальні підказки та публікації на основі його інтересів. Раніше туди потрапляли статті, опубліковані на сторонніх сайтах, а тепер «Яндекс» зможе зосередити трафік цього сервісу на собі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector