Як заробити алмази в грі Клуб Романтики

У кожній грі є своя валюта, за яку можна придбати різне майно для підвищення Скіл героя. Або для його перетворення. Досить часто валют кілька. І, як правило, одна доступна для заробітку, а інша тільки за реальні гроші. В Romance Club схожа ситуація. Сьогодні ми вам розповімо, якими способами можна заробити алмази в популярній грі Клуб Романтики.

Ігрова валюта в Клубі Романтики

В даний момент в грі Клуб Романтики доступно 2 валюти: чай і алмази. Всі види грошей доступні для покупок за реал. Найчастіше потрібні кристали, так як вважаються головною валютою. Саме цих дорогоцінних каменів завжди не вистачає. Вони потрібні практично скрізь: для відкриття додаткової сюжетної лінії, отримання різних можливостей в грі, отримання нарядів та іншого.

Характеристики головного героя
Характеристики головного героя Клуб Романтики

Є безліч способів їх отримання без витрачання реальних грошей. Всі вони будуть перераховані в цій статті далі. Ми приготували для вас кілька різних способів заробітку алмазів. Прочитавши статтю, ви зможете вибрати з них найбільш підходящий для вас.

Це може бути корисним: скачати Клуб Романтики на комп’ютер.

Найпростіший заробіток алмазів в Romance Club

Почнемо з простого способу отримати безкоштовно алмази. Якщо знати їх принципи, ви отримаєте максимальну кількість ігрової валюти. Як ви вже здогадалися, він полягає в щоденному відвідуванні гри. Чи не пропускайте жодного дня і до кінця тижня ви зможете заробити пару десятків алмазів. Але ця цифра буде тільки рости, якщо ви будете продовжувати відвідувати гру щодня. Сьогодні максимальна кількість алмазів за день — 5.

нагорода
Нагорода за відвідування гри

Таким чином за тиждень можна заробити 35 штук тільки за відвідування. Вам навіть грати не обов’язково — просто заберіть свою нагороду. За відвідування можна отримати також і чай. Він випадає значно рідше, але така ймовірність є. Навіть якщо у вас немає часу, приділіть хвилинку грі Клуб Романтики. І в кінці тижня ви зможете купити те плаття, яке вам сподобалося.

Читайте також: меми про Клуб Романтики.

Офіційна група гри Клуб Романтики в ВКонтакте

У гри є своя група в соціальній мережі ВКонтакте, в якій часто розігрують різну кількість алмазів. У вас є шанс посісти перше місце в конкурсі і отримати відразу 100, 200 або ще більше алмазів або чаю на свій аккаунт. Подібні конкурси можна знайти в групі https://vk.com/public164141329.

Група Клуб Романтики
Група Клуб Романтики в ВКонтакте

Не важливо, чи є у вас фантазія, письменницький талант або інші навички. Конкурси проводяться на різні теми і для всіх гравців. Наприклад, в одному з них потрібно всього лише зробити репост запису на свою сторінку.

письменницький конкурс
Письменницький конкурс для гравців Клуб Романтики

Є й більш складні конкурси, за які учасники заробляють хороші нагороди. Для отримання призів організатори просять залишити свій UID від гри, який можна знайти в налаштуваннях. Цей код необхідний для відправлення подарунка на ваш аккаунт. Отримані в подібних заходах алмази будуть нараховані вам протягом тижня на аккаунт Romance Club з моменту виграшу.

Переможці конкурсу
Переможці конкурсу в групі ВК

Щоб дізнатися про конкурси більш детально, напишіть в ВКонтакте одному з учасників, який вже один раз виграв. І попросіть розповісти деталі проведення конкурсу.

Яким чином отримати алмази безкоштовно в Romance Club

У грі ми часто робимо неправильні дії, які з часом хочеться змінити. Адже ми на початку нічого про гру не знаємо. У Клубі Романтики багато також помилково думали, що наряди (сукні, костюми) можуть впливати на сюжет або характер головного героя. Насправді це не так. Щоб заробити алмазів якомога більше в ході гри Клуб Романтики, що не витрачайте на наряди. Якщо, звичайно, ви не великий естет.

Аккаунт з алмазами
Аккаунт з алмазами в Клуб Романтики

Таким чином можна заощадити масу ігрової валюти для більш потрібних речей. Наприклад, для відкриття додаткових сюжетних ліній. Хороший бонус у вигляді 10 (і більше) алмазів ми отримуємо за проходження першої серії будь-якій історії Клубу Романтики. У кожного романтика є своя улюблена гра в романтичному клубі. А є історії, які не дуже сподобалися. Допитливий розум гравців вже встиг збагнути, що можна пройти кожну не сподобалася історію тільки один раз, тобто першу серію. І зібрати цим способом аж по десять нарахувань.

Кожен пройдений етап або епізод гри нам дарує також по одному алмазу. Не поспішайте витрачати їх даремно. Цікаве вас чекає в наступних серіях, де ви ще не раз пошкодуєте, що вже витратили всю ігрову валюту. У меню гри також є блок, де можна переглядати рекламу і отримувати за це алмази. За кожен перегляд нам нараховуються по 2.

Алмази за перегляд реклами
Алмази за перегляд реклами в Клубі Романтики

А реклама оновлюється кожні півтори години. Чим довше ви будете грати в Romance Club, тим більше зберете алмазів.

Скільки всього ресурсів можна заробити в грі

Настав час підбити підсумки всіх способів легального заробітку ресурсів в Клубі Романтики.

Час: Заробіток алмазів:
8:00Ми, як правило, проводимо уві сні, тому отримати валюту не можемо.
16 годинЦей час можна витратити на гру, якщо вам не потрібно йти на навчання або роботу. За рекламу ми отримаємо коло 20 алмазів, а щоденний бонус додасть ще від 2 до 5 алмазів. Залежно від того, який день за рахунком ви відвідуєте гру.

клуб Романтики
Гра Клуб Романтики

За проходження серії ми отримуємо ще 2 каменю на рахунок. Якщо ви будете грати щодня цілий тиждень, то зможете накопичити до 200 алмазів. Не враховуючи участь в конкурсах в офіційній групі ВКонтакте і деякі інші способи. Таким чином, якщо ви поринете в історії з Клубу Романтики на цілий місяць, то зможете заробити від 850 нарахувань. Це заощадження вражає. Його вам вистачить, щоб купити в грі що завгодно.

Це може бути корисним: Клуб Романтики Тіні Сентфора проходження (1 і 2 сезон).

Чи можна купити алмази в Клубі Романтики

У нас також залишився ще один не розглянутий спосіб придбання алмазів в грі Romance Club — покупка за реальні гроші. Це можна зробити в головному меню, перед тим, як ви вибираєте історію для проходження.

Порядок дій:

 1. Натисніть вгорі на кнопку з плюсом. Вона знаходиться біля чашки з чаєм;
  Виберіть кнопку
  Виберіть кнопку з плюсом
 2. Виберіть один із запропонованих комплектів ігрової валюти, який вам підходить і натисніть на ціну в зеленому блоці;
  Натисніть на зелену кнопку
  Натисніть на зелену кнопку в меню
 3. Підтвердіть платіж через Google Pay.
  Підтвердіть платіж
  Підтвердіть платіж в Google Pay

Після оплати ви отримаєте вказане в пакеті кількість ігрової валюти для Клубу Романтики. У ньому часто буває не тільки алмази, але і чай. А якщо робити покупку в святковий день, можна отримати чималу знижку. Або бонус — додатковий ігрову валюту безкоштовно. Намагайтеся здійснювати покупки в ці дні, щоб економити. Дочекайтеся святкового дня в грі. Всі новини та майбутні події будуть анонсуватися в групі ВК.

Простий спосіб отримати чай безкоштовно

У грі у нас також є можливість отримати чай безкоштовно. Коли він повністю закінчується в акаунті, при перегляді рекламних роликів можна заробити 1 чашку чаю. Ці два види валюти можуть комбінуватися або випадати по черзі. Також якщо на балансі у вас немає чаю, гра автоматично нараховує вам 1 чашку кожні 3 години безкоштовно. Врахуйте це, і якщо у вас мало цього виду ігрових грошей в Клубі Романтики, витрачайте його якомога частіше. Щоб отримувати ще безкоштовно.

чай
Чай в Клубі Романтики

Чай ще може випадати в якості нагороди, яка дається нам за повернення в гру щодня. Також може бути видана з алмазами. Іноді так відбувається, що при перегляді реклами ми не отримуємо ні чаю, ні алмазів. Розробники пояснюють це так: це може траплятися, якщо в мобільному пристрої (або в емуляторі) ви вручну перевели час вперед.

Так роблять гравці, щоб отримати швидше бонуси. І таким чином заробити багато алмазів в процесі гри Клуб Романтики. Але система помічає підміну в часі, так як орієнтується на серверне. І гравець не отримує бонусів, а бачить лише повідомлення: ви отримали 0 алмазів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector