Free Fire Battlegrounds на ПК

Free Fire Battlegrounds — це гра для Android і Apple-пристроїв в стилі action. Дії відбуваються на безлюдному острові, куди скидають тридцять учасників гри, після битви за життя, повинен залишитися лише один щасливчик. Гра виступає шутером від 3-ї особи. Ігри подібного жанру останнім часом набирають шалену популярність за короткий термін існування, прикладом цього є багатьом відома гра PUBG. Тому багато користувачів зацікавлені в грі Free Fire Battlegrounds на своєму ПК. У цій статті будуть запропоновані всі варіанти для установки гри на комп’ютер, які підійдуть для вас індивідуально.

Обкладинка Free Fire Battlegrounds

Обкладинка Free Fire Battlegrounds

Сюжет гри Free Fire Battlegrounds

Єдина мета гри — це залишитися в живих серед 30 учасників. Граючи онлайн ви можете вибирати спосіб почати гру, грати можна як одному, так і в складі своїх друзів і випадкових гравців до 4 осіб в групі. Перемогу в Free Fire Battlegrounds одержувати один гравець або одна група.

При стрибку з літака на острів ви в праві вибирати місце приземлення, направляючи свій парашут туди, де найменше небезпеки (інших гравців) або найбільше зброї. Після деякого часу ігровий простір звужується, змушуючи зближуватися з ворогом, через що зіткнень і перестрілок до кінця бою стає все більше. Гра відрізняється від подібних простою графікою, нескладним управлінням і захоплюючим розвитком подій.

Сюжет гри Free Fire Battleground

Гра Free Fire Battlegrounds

Є ще ряд відмінних рис гри. Місцевість карти змінюється з її розміром. У грі вас чекає постачання з повітря, авіаудари, які покликані загострити ситуацію на карті. Використовую різні підручні предмети ви можете апгрейдити свою зброю. Восьмикратний приціл снайперської гвинтівки в новому оновленні не дозволить ворогові сховатися за кущами, а густа чергу з кулемета здатна зрешетити будь загін, який на вас насувається.

Як пограти в гру за допомогою BlueStacks 2

Так, як гра розроблена для мобільних пристроїв (як і Homescapes), у багатьох геймерів немає можливості пограти в неї, використовуючи звичну клавіатуру і мишу на персональному комп’ютері. Але якщо ви скористаєтеся спеціальним емулятором для Windows, ви зробите це без праці.

BlueStacks 2 є популярною програмою, яка дозволяє завантажувати з магазину Андроїд ігри та програми на ПК таким же чином, яким ви це робите за допомогою мобільних пристроїв. При відкритті програми на комп’ютері користувачеві відкривається робочий стіл, ідентичний робочого столу на пристрої Android. Після цього ви можете увійти в Play Market і завантажити Free Fire Battlegrounds на свій комп’ютер. Для цього:

 1. Скачайте програму з офіційного сайту https://www.bluestacks.com/ru/index.html.
 2. Встановіть та запустіть її на PC.
 3. Відкрити BlueStacks 2 можна за допомогою іконки на робочому столі або значка в треї після установки.
 4. Тут у вкладці «Ігри» ви можете спробувати знайти нашу гру Free Fire Battlegrounds, якщо її немає, то напишіть запит в пошуковому рядку. У налаштуваннях ви можете вибирати магазин, з якого потрібно завантажити.

  Встановлюємо Free Fire Battlegrounds на ПК за допомогою BlueStacks 2

  Встановлюємо Free Fire Battlegrounds на ПК за допомогою BlueStacks 2

 5. Після скачування гри її іконка з’явиться на екрані вашого комп’ютера і самого робочого столу додатки BlueStacks

Як пограти в Free Fire Battlegrounds на комп’ютері за допомогою Nox App Player

Розглянемо ще один популярний емулятор для Windows Nox App Player. Ця програма доступна для скачування на ПК за посиланням https://ru.bignox.com/nox-app-player/nox-app-player.

Програма, як і розглянута вище, є абсолютно безкоштовною. Для того, щоб нею скористатися скачайте і встановіть її на свій комп’ютер. Відмінністю його від попереднього емулятора є те, що він простий, більш доступний з налагодження і використання. При відкритті ви зможете побачити робочий стіл, який подібний до робочого столу мобільного пристрою Android. Тут же знаходиться рядок пошуку додатка Google Play, в якій за запитом ви і знайдете гру Free Fire Battlegrounds на ПК. Тут же справа ви знайдете панель меню, в якому додаток можна налаштувати на свій смак. У налаштуваннях є спеціальні пункти, де ви можете виділяти під управління емулятора певну частину комп’ютерних ресурсів (ядра, пам’ять).

Поради по грі

 • При ширянні з парашутом на початку гри Free Fire Battlegrounds вибирайте місце приземлення, де є можливість вибору різної зброї. Навіть якщо у вас на початку буде багато конкурентів і ворогів поруч, ви зможете швидше з ним впоратися, маючи необхідний арсенал.
 • На початку гри також вибирайте місцевість, яка має будівлі і особливий рельєф, де ви можете сховатися від вогню противника і вчасно втекти непоміченим, якщо це необхідно.
 • Не використовуйте сторонні і сумнівні репаки гри, щоб не накликати біди на свій пристрій або комп’ютер. Будьте уважні при пошуку гри. Потрапляючи на різні прямі посилання настановних пакетів «exe», швидше за все подібних файлів ще не існує і пограти в Free Fire Battlegrounds на ПК можна тільки використовуючи емулятори.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector