Як отримати чашки в грі Клуб романтики безкоштовно

Гра в «Клуб Романтики» захоплює з перших хвилин. Ви встановили її на телефон в ознайомлювальних цілях, і незчулися, як вже граєте в неї цілодобово безперервно. Але в такому запаморочливий геймплее є одна заковика — чашки чаю, які занадто повільно наповнюються, і не дають проходити серії гри одну за одною. Доводиться чекати або купувати їх в магазині. При цьому ресурси в грі досить дорогі, і дуже скоро ваш гаманець порожніє. Що ж робити? Нижче розберемо, яким чином отримати чашки в популярній грі Клуб романтики абсолютно безкоштовно. А також що нам для цього знадобиться.

Навіщо придуманий чай в грі Клуб Романтики

Як відомо, ігрова валюта в «Клуб Романтики» ділиться на дві основні складові — алмази і чашки чаю. За алмази ви зможете купити красиві візуальні атрибути (наряди, зачіски, аксесуари) а також найяскравіші ігрові сценарії.

Алмази Клуб Романтики

Алмази надають доступ до яскравих ігровим сценаріями

Чай призначений для стримування гравців, охочих швидко пройти всю гру. Ви не зможете зіграти в чергову серію поки не наповниться ваша чашка. Остання безкоштовно наповнюється раз о третій годині або купується за реальні гроші в магазині гри.

Чашка чаю

Чашки чаю наповнюються раз о 3 годині

Для чого це потрібно? Розробники зацікавлені в масовості користувачів, які щодня відвідують гру. Як ми пам’ятаємо, рекламодавці платять за масовість і кількість переглядів. Чим більше гравців буде, тим більше отримають розробники за ігрову рекламу.

Реклама монетизація

Перегляд реклами в грі приносить розробникам непогані гроші

Це означає, що надто швидкі користувачі, охочі пройти рівні, що називається «нахрапом», не вигідні розробникам. Чашки чаю і придумані для їх стримування, і тепер гравці змушені чекати наповнення, щоб грати далі. Або ж платити розробникам безпосередньо за покупку нового чаю і можливість подальшого геймплея.

чай Донат

За додаткову чашку чаю в грі доведеться доплачувати

Що ж робити в такій ситуації? Давайте розберемося, яким чином можна отримати чашки абсолютно безкоштовно в захоплюючій грі Клуб романтики.

Читайте також: Клуб Романтики — як завантажити мод на чай і алмази.

Спосіб отримання чашки безкоштовно

У грі «Клуб Романтики» є кілька способів отримати гуртки з чаєм без оплати.

Вони такі:

  • Коли у вас не залишилося чаю з’являється можливість подивитися рекламу і отримати одну чашку;

    Перегляд реклами

    Переглядайте рекламу за одну чашку чаю

  • ресурс може даватися в якості нагороди за запуск гри раз в день;
  • Кожні три години гра буде дарувати вам одну чашку чаю.

Таким чином, способи отримання додаткової гуртки зводяться до очікування, перегляду реклами і випадковому отримання додаткової чашки раз в день. Чи є ще щось в запасі?

Моди для гри Клуб Романтики

Альтернативним способом безкоштовно отримати ресурси є використання модів — зламаних файлів гри, що дозволяють отримати різні ігрові преференції. Серед останніх зазвичай виявляються безлімітні алмази і чашки, що дозволяють отримати доступ до всіх можливостей гри і максимально розфарбувати геймплей.

мод

Моди надають доступ до всіх можливостей гри

При цьому їх працездатність далеко не завжди відповідає заявленій, а в деяких випадках ви і зовсім не помітите будь-яких змін. Перевірити мод можна лише безпосередньо встановивши його на ваш телефон, і особисто переконавшись в його ефективності.

Серед ресурсів з модами відзначимо наступні:

Сайт: Особливості:
game-tales.ruОбіцяє мод, який дозволяє скасовувати ходи, безкоштовно отримувати алмази і чай.

game-tales.ru

Мод з сайту game-tales.ru надасть вам нескінченні алмази і чай

appmod.ruПропонує завантажити працює мод на гроші.

appmod.ru

Сайт appmod.ru пропонує скачати мод на гроші

lenov.ruДозволяє завантажити преміум-мод з широкими можливостями.

lenov.ru

Сайт lenov.ru пропонує скачати мод з широкими можливостями

Встановлюйте зазначені моди на ваш телефон і насолоджуйтеся їх зручним функціоналом.

Це корисно знати: як ввести чит-код в грі Клуб романтики.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, якими способами можна отримати чашки в популярній грі Клуб романтики абсолютно безкоштовно. А також що нам для цього знадобиться. Використовуйте перераховані нами безкоштовні способи, і при необхідності спробуйте моди, які можна знайти в мережі. При цьому працездатність останніх не гарантовано — розробники регулярно тести свій продукт і закривають знайдені вразливості.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector