Як зарядити акумулятор телефону без зарядного пристрою

Що робити, якщо смартфон ось-ось сяде, а поруч немає кабелю для зарядки? Ви його забули, загубили або просто не взяли з собою. Можна обійтися і без нього — використовувати інші засоби, щоб поповнити батарею. Але деякі з них небезпечні. Тому перед тим як зарядити акумулятор телефону без зарядного пристрою, уважно прочитайте інструкцію.

Як зарядити гаджет

Існує кілька способів зарядки смартфона без зарядного пристрою.

Основне

При підживленні смартфонів рекомендується використовувати «рідний» провід, який йшов в комплекті. Якщо він пошкоджений або втрачений, його можна замінити. Краще купувати кабель, який спеціально створений для вашого гаджета.

Це не означає, що інші засоби недоступні. Для поповнення батареї підійде будь-який зарядник для смартфона. Головне, щоб штекер збігався з роз’ємом. Але сторонні дроти можуть пошкодити батарею телефону або скоротити термін її служби. Тому їх не можна використовувати постійно. Це не повноцінна заміна зарядного пристрою, а тимчасове рішення. Як з’явиться можливість, знайдіть або купите спеціальний кабель, який підходить для моделі девайса.

Можна обійтися без зарядки, якщо у вас є перехідник MicroUSB-USB і комп’ютер. Просто підключіть смартфон до ПК. Або придбайте електричну вилку з USB-гніздом. З її допомогою ви будете поповнювати батарею від розетки, як зі звичайним зарядником.

Зарядка через USB

Ще є перехідники, які можна приєднувати до прикурювача автомобіля. Цей спосіб вам підійде, якщо ви багато часу проводите за кермом, і вам ніде зарядити батарею. Смартфон буде підживлюватися, поки машина заведена. Але трохи зросте витрата палива. Якщо ви заглушите двигун і при цьому залишите включеним автомобільний акумулятор, телефон буде його садити.

Універсальний варіант — зовнішні батареї. У комплекті з ними завжди йде відповідний кабель. Іноді — кілька кабелів для різних типів пристроїв. Ці вироби використовують вдома або беруть в дорогу. Їх ємність більше, ніж у телефонного акумулятора. Тобто в них «поміщається» більше енергії, яку ви зможете носити з собою.

Безпровідна зарядка

Якщо у вашому гаджеті є функція бездротової зарядки, йому не потрібні ніякі дроти. Але знадобиться додаткове обладнання: джерело електромагнітного сигналу і приймач, який може бути вбудований в смартфон. Щоб дізнатися, чи підтримує мобільний пристрій передачу енергії «по повітрю», подивіться його характеристики.

Ось як зарядити акумулятор телефону без зарядки:

 1. Підключіть джерело до електромережі.
 2. Встановіть в смартфон приймач, якщо його там немає.
 3. Покладіть гаджет поруч з зарядником.

Не у всіх мобільниках є ця технологія. Та й акумулятор буде поповнюватися повільно. Але все ж це прекрасний варіант, якщо у вас немає потрібних проводів. Він безпечний для батареї.

Безпровідна зарядка

безпосередньо

Акумулятор можна підживити не тільки без зарядки, але і без смартфона. Хоча є ризик, що деталь зламається. І доведеться купувати нову.

універсальний зарядник

У магазинах електроніки ви знайдете універсальний зарядний пристрій. Воно називається «Жаба» або «Жаба». І зовні воно нагадує цих тварин. Ось як зарядити батарею:

 1. Вимкніть смартфон і витягніть з нього акумулятор.
 2. Відкрийте кришку «Жаби». Для цього натисніть на її край.
 3. Там буде дві клеми.
 4. Приєднайте до них два крайніх контакту батареї. «Плюси» і «Мінуси» повинні співпасти.
 5. Затисніть її кришкою.
 6. Вставте «Жабу» в розетку.
 7. Якщо включився червоний індикатор, значить, все працює. Якщо нічого не запалилося, переверніть батарейку і спробуйте знову.

універсальний зарядник

Підключення до мережі

Цей спосіб — найнебезпечніший. У тому числі і для вас — може вдарити струмом. Ось як зарядити акумулятор телефону без зарядного пристрою:

 1. Візьміть будь-який провід від будь-якого смартфона. Краще вибрати не потрібний, тому що ви вже не зможете скористатися ним за призначенням.
 2. Відріжте від кабелю штекер, який повинен підключатися до мобільника.
 3. Зніміть з шнура ізоляцію. Чи не всю. Тільки ту частину, яку будете підключати до батареї.
 4. Всередині є синій і червоний проводок. З них теж зніміть трохи ізоляції. Робіть це обережніше — кабелі тендітні.
 5. Витягніть батарею з телефону. Перед цим його вимкніть.
 6. Знайдіть на ній контакти і позначеннями «+» ( «Плюс») і «-» «Мінус».
 7. Приєднайте оголені проводки до контактів акумулятора. Синій до «плюс». Червоний — до «мінус».
 8. Заклейте їх ізоляційною стрічкою.
 9. Увімкніть зарядник в розетку.
 10. Якщо у кабелів інші кольори, спробуйте науковий метод. Помістіть їх в підсолену воду і подайте електрику. Шнур, поруч з яким з’являться бульбашки, носить негативний заряд.

Не чіпайте оголені дроти, коли до них підведений струм. Не тримайте батарею в руках, поки вона поповнюється. При цьому перевіряйте її температуру. Вона може перегрітися, розплавитися або навіть вибухнути. Цей спосіб підживлення підходить для екстрених випадків. Він небезпечний.

Пряме підключення до мережі

Якщо ви далеко від електромережі, можете підзарядитися від іншого батареї. Тільки вона повинна мати ті ж характеристики, що й ваша. Переконайтеся, що збігається сила струму, потужність і ємність. І підключіть акумулятори один до одного так, як описано вище. Але замість розетки використовуйте заряджену батарею. Енергія буде передаватися на сів девайс. І це теж ризиковано — можна пошкодити обидва акумулятора.

Поза будинку

Вам недоступні стандартні методи і електрична мережа? Наприклад, ви відпочиваєте на природі, і у вас сіл мобільник. Як його заряджати, якщо до цивілізації кілька кілометрів? Є вихід.

 • Сонячні батареї. Це теж зовнішні акумулятори. Вони накопичують енергію, коли на них падає яскраве світло. Метод не так ефективний в похмурі дні, вночі або в темних приміщеннях. Але з таким пристроєм ви зможете підживлювати смартфон від джерела, який ніколи не вичерпається — від Сонця.
 • Динамо-машини. Невеликі вироби з USB-портом і важелем. Працюють на кінетичної енергії. Ви крутите важіль — батарея поповнюється. Тут потрібно терпіння, так як швидко зарядити акумулятор телефону без зарядного пристрою не вийде. З динамо-машиною підживлення йде дуже повільно. І при цьому треба постійно крутити важіль.
 • Звичайні пальчикові батарейки. Ті самі, які у вас в пульті від телевізора, будильнику, ліхтарику. Вставляти їх в смартфон не треба. Є перехідник з мікроUSB штекером. Помістіть в нього батарейки і підключіть його до телефону.
 • Температура. Погрійте акумулятор в руках. Якщо він буде теплим або гарячим, девайс включиться. Музику на мобільнику ви не послухаєте, але на один дзвінок вистачить. Головне, не спалити батарею.

Існують екстремальні методи. Але після них девайс навряд чи буде працювати. Ви зможете зателефонувати або відправити SMS. І на цьому «життя» акумулятора закінчиться.

 • Вдарте його.
 • Проткніть його голкою і покладіть в воду. Розпочнеться хімічна реакція. Виділиться трохи енергії.
 • Можна погріти його не в руках, а, наприклад, на батареї. Або на ножі, який підтримали над вогнем. Але за компанію зламається і смартфон.

Ви розібралися, як зарядити батарею телефону без зарядки. Є зрозумілі і доступні методи. Є складні і ризиковані. У будь-якому випадку краще використовувати кабель, який підходить для моделі смартфона. Інші способи залишити на крайній випадок.

А який ви надаєте перевагу?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector