Як запустити новітні гри на відкритих з підтримкою DirectX 10

image-04-535x535 (1) .png
API DirectX 11 з’явився більш 7 років тому, і вже повільно поступається більш новим і технологічного DX 12. Однак в світі залишається ще досить багато щодо потужних відеокарт, яких підтримкою DirectX 11 обділили — наприклад, лінійка GeForce 200: топові її представники, GTX 280 і вище, без проблем тягнуть GTA 5 навіть в FHD. Однак при спробі запустити на такий відеокарти той же Fallout 4, який, здавалося б, досить добре оптимізований, ми стикаємося з тим, що гра вимагає DX 11. Звичайно, найкращим виходом буде покупка найпростішої DX11 сумісної відеокарти, благо коштують вони (особливо б / у) недорого, але якщо дуже хочеться — можна спробувати пограти в новітні ігри і на старому залозі з підтримкою тільки DX10.

Для цього нам допоможе програмна емуляція нових версій DX — аж до дванадцятого. Щоб їй скористатися, потрібен Windows SDK — завантажити його можна на офіційному сайті. Після установки потрібно перейти по шляху C: \ Windows \ System32 і запустити файл dxcpl.exe. У ньому натискаємо на «Edit list …» і додаємо .exe потрібної гри. Тепер вибираємо Feature level limit на тому рівні, який потрібен (для DX 11 краще брати 11_1, в 12ий краще не лізти), включаємо Force WARP і Force On, після чого застосовуємо зміни. Має вийти так:
Снімок.PNG
Після таких дій гра, яка вимагає DX11, швидше за все запуститься, однак варто враховувати, що програмна емуляція працює вкрай повільно, так що відразу обмежуйтеся мінімальними настройками в HD. Ну і зрозуміло не варто намагатися запустити проекти, які вимагають hi-end залізо — найкраще обмежитися покроковими іграми типу Tropico або Civlization VI.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector