Як швидко відкотитися з iOS 11 до iOS 10.3.3

Itunes DriverПісля того, як Apple випустила фінальну версію iOS 11, деякі користувачі могли зіткнутися з повільною роботою системи, наприклад, встановивши її на iPhone 5s. Якщо ви хочете відкотитися на iOS 10.3.3, на якій ваш пристрій працювало стабільно, то можна скористатися інструкцією нижче — процес швидкий і простий.

Якщо ви ще не встановлювали iOS 11, але збираєтеся це зробити, створіть резервну копію свого пристрою, бажано за допомогою iTunes. Відновити бекап iOS 11 на iOS 10.3.3 не вийде.

Переводимо пристрій в режим відновлення

Щоб програма iTunes змогла встановити на пристрій iOS 10.3.3, iPhone, iPad або iPod touch повинні знаходитися в режимі відновлення. Для цього потрібно:

— Відключити пристрій.
— Затиснути кнопку Home.
— Підключити гаджет до комп’ютера за допомогою шнура, не відпускаючи кнопку Home. На комп’ютері (ПК або Mac) повинна бути відкрита актуальна версія iTunes.
— Дочекатися, коли з’явиться екран підключення до iTunes.

Встановлюємо iOS 10.3.3

Коли iTunes виявить, що до комп’ютера підключено пристрій, що знаходиться в режимі відновлення, на екрані з’явиться діалогове вікно з пропозицією відновити або оновити гаджет.

— Натисніть «Відновити»;
— У другому вікні натисніть «Відновити і оновити». Пам’ятайте, що після цього кроку пристрій буде скинуто до заводських налаштувань, і всі записані дані будуть стерті;
— Коли відкриється вікно оновлення до iOS 10.3.3, натисніть «Далі». Тепер система попросить прийняти угоду користувача і встановить прошивку.

Після виконаних дій виробляємо первинне налаштування пристрою і відновлюємо резервну копію iOS 10.3.3 з iCloud або iTunes.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector