Як запустити калькулятор на різних версіях Windows Як знайти калькулятор в Windows

Обчислення в цьому швидко розвивається, стало невід’ємною частиною життя і роботи. Воно використовується у всіх областях, таких як бізнес, адміністрація, освіта, розваги і навіть у записі особистих доходів і витрат. Тому люди стають більш залежними від фізичного, а також від віртуального калькулятора (т. Е. На телефоні і комп’ютері). Як включити калькулятор в різних версіях ОС — читайте далі.

Як знайти калькулятор в Windows

Як відкрити програму на 7

Кожен ПК і ноутбук містить вбудований софт, тому вам не потрібно робити обчислення вручну. Його нелегко знайти в Windows 7, і, якщо у вас виникли проблеми з пошуком, ви потрапили в потрібне місце. Нижче наведено керівництво з відкриття такого помічника в сімці.

Через меню Пуск

 1. Натисніть «Пуск» в нижньому лівому кутку екрана (панель задач).
 2. Введіть «calc» в поле пошуку внизу.
 3. Відкрийте програму.

Відкриття калькулятора через Пуск в Windows 7

Відкриття калькулятора через Пуск в Windows 7

Через локальний диск

 1. Відкрийте локальний диск C.
 2. Відкрийте папку «Windows».
 3. Відкрийте папку «System 32».
 4. Відкрийте файл «calc». Тепер ви можете використовувати програму.

Відкриття калькулятора через локальний диск в Windows 7

Відкриття калькулятора через локальний диск в Windows 7

Якщо ви часто використовуєте калькулятор на комп’ютері з Windows 7, ви можете створити для нього ярлик, клацнувши правою кнопкою миші на файлі і вибравши варіант «Створити ярлик». Це дозволить створити ярлик для вашого робочого столу. Після цього відкриється діалогове вікно, яке підтверджує, що система створить ярлик на робочому столі. Виберіть «Так», і все готово.

Як отримати доступ до 8 / 8.1

Як знайти калькулятор в Windows 8? Що стосується софта на комп’ютері з ОС 8 / 8.1, деякі люди й гадки не мають, де воно знаходиться, що іноді призводить до великих незручностей. Нижче будуть представлені три методу доступу до утиліти на комп’ютері під керуванням ОС версії 8 / 8.1.

Доступ з інтерфейсу програми

 1. На екрані «Пуск» клацніть правою кнопкою миші значок або будь-яку порожню область, а потім виберіть «Всі додатки».
  Всі додатки в Windows 8
 2. Після входу в екран меню знайдіть потрібну програму в Accessories і одним клацанням миші отримаєте до нього доступ.
  Відкриття калькулятора в Windows 8

Виберіть з результатів пошуку

 1. Одночасно натисніть клавішу Win і клавішу F, щоб включити панель пошуку, введіть «калькулятор» в порожнє поле і виберіть «Додатки».
 2. Коли зліва з’являться результати пошуку, натисніть «Калькулятор», щоб відкрити його.

Пошук калькулятора в Windows 8

Доступ з меню «Пуск», доданий вручну на панель задач

 1. Вручну додайте меню «Пуск» на панель задач.

На комп’ютері з ОС версії 7 отримати доступ можна безпосередньо з меню «Пуск», а на комп’ютері з Windows 8 / 8.1 такого меню немає. Однак ви можете додати кнопку в панель задач на робочому столі самостійно.

Закріплення калькулятора в Windows 8

 1. Після того, як в панелі завдань додано меню «Пуск», клацніть стрілку вправо поруч з кнопкою і перейдіть до «Програми — Accessories — Calculator».

Де знаходиться калькулятор в Windows 10?

Де знаходиться калькулятор в Windows 10? Система версії 10 використовує нову утиліту. Якщо ви хочете змінити його за замовчуванням, тому що вважаєте за краще працювати зі старим класичним видом, у вас є кілька варіантів вирішення.

 1. Встановіть Калькулятор Plus з microsoft.com на Windows

Після установки запустіть програму Calculators Plus через Пуск або відкрийте папку: C: \ Program Files (x86) \ Microsoft Calculator Plus

 1. Додайте exe.

Ви також можете скопіювати старий файл calc.exe зі старих систем 8.1, 7, XP в 10 (використовуйте версію x32).

Шлях: C: \ Windows \ System32 \ calc.exe або% windir% \ System32 \ calc.exe

 1. Знайдіть і використовуйте встановлений додаток за замовчуванням в ОС 10.

Ви також можете використовувати виклик встановленого калькулятора на своєму комп’ютері під керуванням Windows 10, оскільки новий виглядає трохи по-іншому. Щоб повернути утиліту, вкажіть шлях:

C: \ Windows \ System32 \ calc.exe

Пошук калькулятора в Windows 10

Де калькулятор в Windows 10? Ви можете використовувати цю програму для виконання простих розрахунків, таких як додавання, віднімання, множення і ділення. Він також пропонує розширені можливості програмування, наукового і статистичного аналізу і т. Д.

Ви можете виконувати обчислення, клацаючи на кнопках програми, або вводити обчислення за допомогою клавіатури — використовувати цифрову клавіатуру для введення чисел і операторів, натиснувши Num Lock.

Історія обчислень відстежує всі обчислення, які виконує програма і доступна в стандартному і науковому режимах. Ви можете змінити значення в обчисленнях у своїй історії. Поки ви редагуєте історію обчислень, в області результатів відображається підсумок обраної калькуляції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector