Як запустити Android Oreo на ПК за допомогою Android-x86 Project

Android-x86, один з найпопулярніших емуляторів Android для ПК, оновився і тепер дозволяє запускати на комп’ютері Android 8.1 Oreo. Він може працювати як на 32-бітних системах, так і на 64-бітних.

Запустити Android-x86 можна за допомогою завантажувального носія (флешки, карти пам’яті або іншого зовнішнього накопичувача) або через програми на кшталт VirtualBox. ISO-образи для запису Android-x86 на носій доступні на сайті розробника.

Android-x86

Android-x86 дозволяє працювати на комп’ютері з програмами та іграми, які випущені тільки для мобільних пристроїв і тими, яких немає в магазині Microsoft. Керувати ними можна за допомогою миші, клавіатури і тачпада, а у випадку з планшетами і гібридними пристроями ще й дотиками до сенсорного екрану.

Android-x86 підтримує апаратне прискорення графіки за допомогою відеокарт Intel, AMD і NVIDIA через движок OpenGL 2.0 і 3.0. В емуляторі також передбачена підтримка мультитач, звуку, камери, Bluetooth і різних сенсорів. До складу емулятора включений Google Play Маркет, через який можна встановити будь-які програми та ігри.

Oreo — відносно свіжа версія Android. Вона була випущена в 2017 році і до цих пір (поки не вийшов Android P) вважається найновішою з офіційно вийшли.

    Ссылка на основную публикацию
    Adblock
    detector