Як заправити картридж для принтера Canon i-SENSYS MF3010

Після успішного придбання принтера Canon i-SENSYS MF3010 користувач отримує можливість на практиці оцінити переваги такого технічного пристрою. На жаль, при активній експлуатації МФУ картридж для принтера Canon i-SENSYS MF3010 швидко виявляється порожнім, відповідно, пристрій не встановлюватиме друкувати, супроводжуючи свою відмову попередженням про те, що картридж потребує заправці.

Заправити картридж для принтера Canon i-SENSYS MF3010

Користувач може самостійно заправити картридж для принтера Canon i-SENSYS MF3010.

Добре, якщо власник багатофункціонального пристрою не зазнає фінансових проблем. Вирішити в таких випадках проблему зовсім нескладно. Досить відвідати спеціалізовані сервісні центри, оплатити послуги майстра і отримати якісно заправлений картридж, відновлюючи активну експлуатацію принтера Canon i-SENSYS MF3010.

На жаль, не всі користувачі можуть підтвердити наявність у них вільних коштів в достатній кількості, тому зовсім не дивно, що деякі власники МФУ намагаються здійснювати хитрі маніпуляції, що дозволяють економно витрачати тонер картриджа Canon i-SENSYS MF3010.

ПОРАДА. Однак як би не старався власник принтера Canon i-SENSYS MF3010 економити тонер, рано чи пізно все одно настане момент, коли потрібно заправка картриджа. В цьому випадку можна також не поспішати з відвідуванням сервісного центру, а вивчити рекомендації щодо того, як здійснюється заправка картриджа.

процес заправки

Вивчивши корисні рекомендації, як проводиться заправка картриджа Canon i-SENSYS MF3010, можна почерпнути ще один маленький, але дуже цінну пораду. Картридж Canon i-SENSYS MF3010 можна заправляти оригінальними витратними матеріалами, а можна зорієнтувати себе на застосування якісних аналогів, що підходять для такої моделі принтера. Якщо зважитися на другий спосіб і придбати сумісні витратні матеріали, заправка картриджа здешевити в шість разів.

Картридж для принтера

Не думайте, що це фантастика, підіть наших рекомендацій і ви на практиці переконайтеся, що економити кошти можна так просто, якщо виконувати частину дій самостійно, а не користуватися послугами сторонніх осіб.

алгоритм дій

Безумовно, до виконання будь-якої роботи слід ретельно підготуватися. Якщо ви вирішили, що заправка порожнього картриджа Canon i-SENSYS MF3010 буде проводитися вашими силами, тоді підготуйте такі інструменти та інші витратні матеріали:

  • хрестоподібна викрутка;
  • картридж;
  • набутий заздалегідь тонер (оригінальний або сумісний).

Обов’язково потрібно враховувати, що навряд чи вам, як новачкові в цій справі, вдасться здійснити всі дії максимально акуратно. З цієї причини слід підготувати вологі серветки, якими легко можна зібрати розсипаний тонер. Не рекомендується використовувати пилосос, оскільки замість очікуваної чистоти можна отримати розпорошений по всьому кімнатному простору тонер.

ВАЖЛИВО. Ще, перед тим, як приступити до практичних дій, важливо розуміти, що всі здійснювані дії будуть пов’язані з летючим матеріалом, тому, маючи захворювання органів дихальних шляхів, краще відмовитися від такої привабливої ​​затії, звернутися в сервісний центр, в якому буде проведена заправка картриджа Canon i-SENSYS MF3010.

Звичайно, в цьому випадку ніяк не вдасться заощадити фінансові кошти, але ціна здоров’я все-таки набагато вище, ніж заправка принтера. Якщо ж проблеми зі здоров’ям у вас відсутні, тоді приступимо до практичних дій.

Спочатку застелите поверхню столу папером, щоб згодом тривалий час не прибирати сліди розсипаного тонера. Далі, візьміть в руки картридж Canon i-SENSYS MF3010 і зверніть увагу на обидва його торця. З одного боку ви виявите один болт, а з другої — відразу два. Всі ці три болта акуратно відкрутіть, використовуючи підготовлену викрутку.

бічні болти

Тепер дуже повільно зніміть кришку, яка подасться зняттю легко, оскільки її більше не утримують відкручені вами болти. Акуратність слід проявляти з тієї причини, що під цією кришкою знаходиться пружина, втратити яку не можна.

пружина

Після зняття кришки ви легко розділіть решту картриджа на дві окремі конструкції.

поділ картриджа

В руки візьміть ту частину, яка супроводжується фотобарабаном. Вийміть з нього фоторецептор і сховайте обов’язково його в темне місце. Такі дії слід зробити обов’язково, оскільки сонячні промені здатні спровокувати серйозні пошкодження фоторецептора, в зв’язку з цим він приходить в непридатність. Звичайно, якщо ви новачок, вам складно зрозуміти, що таке фоторецептор, тому ми рекомендуємо набрати в пошуковику такий запит, а потім на знайдених фото подивитися на об’єкт своїх пошуків.

Після цього вийміть гумовий вал. Далі, ви побачите металеву кришку, яка також зафіксована болтами. Безумовно, вам їх потрібно відкрутити, а вже під цією металевою кришкою ви виявите бункер, в який потрапляють залишки використаного тонера.

розібраний картридж

Такий бункер спочатку слід піддати обов’язковій очистці. У спеціалізованих сервісних центрах є спеціальні пилососи, але оскільки ви всі дії робите в домашніх умовах, ми рекомендуємо виконати чергову технічну хитрість. Одягніть на бункер пакет і потім добре струсіть його кілька разів. Відпрацьовані залишки тонера покинуть простір бункера.

Після такої процедури почніть зворотний збірку. Спочатку поверніть на місце зняту раніше кришку, потім вал, а наостанок поверніть на колишнє місце фоторецептор.

збірка

Тепер в руки візьміть другу частину картриджа, яка до цих пір перебувала на столі, позбавлена ​​вашої уваги. Зніміть бічну кришку, попередньо відкрутивши болт, а потім акуратно витягніть магнітний вал.

Зняти магнітний вал

В руки візьміть набутий вами тонер, добре струсіть його кілька разів, щоб полегшити подальший процес заправки.

Очищення від залишків тонера

Тепер з паперу спорудити подобу жолоба, вставте його в той простір, який раніше було закрито магнітним валом і повільно засинайте з цього жолобу тонер з баночки. Після того як ви виявите, що простір повністю заповнене тонером, процес заправки припиняється.

заправлений картридж

Назад повертаються всі частини картриджа, знову все вони надійно фіксуються болтами. На цьому заправка картриджа Canon i-SENSYS MF3010 завершується.

Як ви змогли переконатися, такий процес не вимагає яких-небудь неймовірно складних технічних знань. Все, що від вас вимагається, так це проявити акуратність, уважність і старання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector