Як заощадити на замовлення «Яндекс.Таксі» в годину пік

Яндекс

Розробники «Яндекс.Таксі» додали в додатки сервісу нову функцію, яка допоможе заощадити на поїздках в годину пік. Тепер користувачі будуть отримувати повідомлення про зниження цін під час підвищеного попиту на машини.

Якщо бажаючих замовити таксі в вашому районі зараз більше, ніж вільно водіїв поблизу, то звичайна вартість поїздки множиться на певний коефіцієнт, а кнопка замовлення машини підсвічується фіолетовим кольором. Це тимчасова і вимушена міра — вона допомагає залучити в район більше водіїв для пасажирів, які не можуть відкласти поїздку.

Так, з появою цієї функції, якщо за розрахунками додатки в найближчі 15 хвилин попит на таксі може знизитися, воно запропонує включити відстеження ціни і сповістить про зміни. Якщо ж за 15 хвилин ціна не зміниться, сервіс попередить, щоб вам не довелося чекати марно.

Включити відстеження ціни можна в верхній частині екрану програми — після заповнення полів маршруту. Оновлення з цим нововведенням з сьогоднішнього дня є на iOS-пристроях, а на Android «з’явиться пізніше».

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector