Як заощадити на YouTube Music і YouTube Premium, якщо ви студент

YouTube Music

Компанія Google запустила в Росії нові тарифні плани для YouTube Music і YouTube Premium. Студенти можуть заощадити на платній підписці на ці сервіси.

Вартість студентської підписки на YouTube Music становить 95 рублів, а на YouTube Premium — 125 рублів. Якщо ви вже користуєтеся стандартною платній підпискою YouTube, але хочете перейти на студентський тариф, вам потрібно відмовитися від діючої підписки і оформити нову.

Щоб придбати підписку по студентському тарифу, необхідно навчатися в режимі повного навантаження у вищому навчальному закладі. Воно повинно бути акредитованим і мати право присвоювати вчені ступені або видавати дипломи державного зразка. За дотриманням цих вимог стежить компанія SheerID.

Як перевірити наявність певної вам студентський тариф:

  • Відкрийте сторінку студентської підписки YouTube Premium або YouTube Music Premium.
  • Виберіть «Оформити студентську підписку».
  • Введіть назву свого навчального закладу в формі SheerID. Якщо воно з’явиться в списку, значить вам доступний студентський тариф.
  • Підтвердити статус студента через службу SheerID. Якщо у вас виникнуть проблеми з процедурою підтвердження, зверніться в службу підтримки за адресою customerservice@sheerid.com.

Якщо ви відповідаєте цим критеріям, то зможете оплачувати підписку зі знижкою протягом 4 років. Щороку вам потрібно підтверджувати статус студента.

Музичний стрімінговий сервіс YouTube Music і розширена підписка YouTube Premium запустилися в Росії в минулому році. Сервіс YouTube Music має всі переваги YouTube: лайв, кавери, кліпи, нові релізи — все це доступно в одному сервісі. YouTube Premium — це відсутність реклами, можливість завантажувати контент і відтворювати треки в фоновому режимі як в YouTube, так і в YouTube Music.

Оформити студентську підписку на сервіси можна на сайтах youtube.com/premium/student і youtube.com/musicpremium/student.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector