Як ділитися «Історіями» з Instagram в Facebook

InstagramСтало відомо, що Facebook тестує можливість публікацій «Історій» з Instagram в своєму титульному мобільному додатку. На даний момент функція доступна обмеженому числу користувачів. Поява нововведення виявив журналіст видання Next Web Метт Наварра і поділився відповідними скриншотами в своєму Twitter-акаунті.

Представники Instagram підтвердили, що тестують нову функцію, але не розповіли, чи буде вона реалізована в майбутньому:

«Ми постійно тестуємо нові функції для поліпшення Instagram, а також спрощуємо обмін повідомленнями і« Історіями »з людьми, які важливі для вас. Ми хочемо зробити так, щоб поділитися важливими моментами було ще простіше. Зараз це все, що ми можемо сказати з цього приводу ».

Щоб поділитися «Історією» з Instagram в Facebook, потрібно перед публікацією своєї «Історії» поставити галочку на пункті «Поділитися в Facebook». На момент написання новини функція доступна у обмеженої кількості користувачів.

Instagram

В кінці травня 2017 року Facebook додав розділ «Історії» в своє титульне додаток. Раніше аналогічний розділ з’явився в Facebook Messenger, а також належать цій соцмережі додатках Instagram і WhatsApp. Спочатку «Історії» — винахід Snapchat, яке Facebook запозичив і вмонтував майже в усі свої додатки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector