Як збільшити інтервал часу, на який можна відкладати поновлення Windows 10

windows-10-preview-builds-will-keep-launching-after-redstone-1-debut-506024-2.jpg

Після безлічі скарг про те, що Windows 10 самостійно перезавантажується для установки оновлення, Microsoft зробила можливість їх відкласти: тепер з’являється повідомлення про те, що пристрій буде автоматично перезавантажений поза періодом активності, або ж можна відкласти перезапуск на термін до 7 днів.

У більшості випадків термін в тиждень більш ніж достатній, щоб знайти час для перезавантаження, однак, якщо вам цього мало, то можна вручну збільшити термін аж до 14 днів. Якщо завдання, що виконується без пауз тиждень, ще можна з деякими труднощами уявити, то ось що працює 24/7 два тижні домашній ПК — явно за межею розумного, так що 640 КБ двох тижнів має вистачити всім.

Якщо вам все-таки це потрібно, то знадобиться додати пару нових ключів до реєстру Windows. Для цього запустіть Редактор реєстру (швидше за все відкрити меню Пуск і написати regedit), перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows і створіть в цій папці новий розділ з назвою WindowsUpdate, і в ньому два параметра DWORD — один з назвою SetAutoRestartDeadline і значенням 1, а другий з назвою AutoRestartDeadlinePeriodInDays і значенням в потрібне число днів (максимум 14, в десятковому режимі). У результаті повинно вийти так:

Все, тепер буде можливість відкласти поновлення на цілих два тижні. Щоб повернути все як було, можна або змінити значення ключа на стандартні 7 днів, або видалити створений розділ WindowsUpdate.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector