Як заощадити на ремонті покупці дисплея екрану смартфона?

cvfhnajy дисплей
Поломка дисплея — поширена несправність в телефонах. Оскільки телефони сенсорні, екран є найбільш тендітною частиною апарату і ламається досить часто. Якщо ви прийдете в ремонтну майстерню, то ціна, яку там призначать злегка повалить вас в шок. Що ж робити, коли зламався дисплей на телефоні? Як заощадити гроші, при цьому частково або повністю відновивши свій телефон?

А може він цілий?

Не потрібно бігти в той же день в ремонтну майстерню. Для початку визначтеся, а чи точно телефон зламався? Спробуйте розібрати його і покласти на кілька днів. За цей час можна буде все добре обдумати. Перш ніж йти ремонтувати телефон, потрібно бути точно впевненими, що він зламаний.

Сходіть в ремонтну майстерню, щоб дізнатися ціну

Якщо ви абсолютно точно переконалися в несправності телефону, можна відправитися до майстра. Тільки не для ремонту, а для того, щоб дізнатися, скільки коштуватиме ремонт. Метою вашого походу в ремонтну майстерню буде інформація. Вам потрібно точно дізнатися, що поламано, і скільки буде коштувати ремонт. Цю інформацію майстер надасть вам абсолютно безкоштовно.

важливою частиною утилізації обладнання

Пошукайте новий дисплей самостійно

Тепер ви знаєте ціну, яку хоче майстер за ремонт вашого телефону. А що, якщо самостійно знайти екран? Це гарна ідея! В інтернеті ви знайдете безліч варіантів. Щось дорожче, щось дешевше. Після того, як ви знайшли потрібний дисплей, замовляйте його. Якщо є досвід в ремонті будь-якої техніки, то, поки чекаєте замовлення можна за допомогою роликів і статей в мережі навчитися знімати і ставити екран самостійно. Якщо такого досвіду немає, то сходіть в ту ж ремонтну майстерню і запитайте працівника, скільки буде коштувати установка нового екрану.

Момент істини!

Коли у вас в руках буде новий екран, можна зайнятися його установкою. Якщо боїтеся робити це самостійно, доручіть цю справу майстру. Установка дисплея буде коштувати сущі дрібниці.

Тепер можете порівняти скільки ви витратили на заміну екрану, і скільки хотів з вас, спочатку, взяти за роботу майстер. Ви побачите різницю в ціні. Виявляється, заощадити на заміні дисплея не так вже й складно!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector