Як захистити Telegram додатковим паролем

Вхід в комп’ютер або смартфон можна захистити паролем або біометрією, але зайвий захист ніколи не завадить, особливо коли мова йде про конфіденційність листування. Мало хто знає, що в Telegram передбачена така захист — ви можете встановити пароль, який буде запитуватися додатком, якщо ви не користуєтеся ним якийсь час. Пароль можна встановити як на десктопних, так і на мобільну версію Telegram.

Відкрийте настройки Telegram, перейдіть в розділ «Політика конфіденційності», виберіть пункт «Зміна код-пароля» і двічі введіть пароль. На пристроях зі сканером відбитка пальця замість пральний захисту можна використовувати цей сканер.

Telegram

Тепер кожен раз при запуску Telegram буде запитуватися пароль або відбиток пальця, а в мобільному додатку також можна включити автоблокування і вибрати час, через яке за відсутності активності додатка буде запитуватися пароль (1 хвилина, 5 хвилин, 1 годину або 5 годин). Крім того, можна заборонити робити скріншоти. Версія Telegram для Windows або macOS примусово блокується натисканням на значок замка над чатами або сполучення клавіш Ctrl + L.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector