Як заборонити Windows довільно змінювати гучність в програмах

Windows

Після установки деяких програм Windows починає довільно знижувати гучність — в браузері, аудіо-, відеоплеєрі і взагалі у всьому, що видає будь-які звуки. Це пов’язано з тим, що якась програма отримала від операційної системи дозвіл управляти мікшером, зменшуючи гучність для своїх потреб. Така проблема існує у всіх сучасних версіях Windows, включаючи 7, 8 і 10.

У деяких випадках це виявляється виправданим (наприклад, так Skype автоматично приглушує музику під час голосового виклику), але іноді програми зловживають такою можливістю. Так, наприклад, відбувається, з розширенням Tone для браузера Chrome, який недавно випустила компанія Google. Він призначений для обміну даними з браузерами на інших комп’ютерах через динаміки і мікрофон і іноді прислухається, не посилають йому звукові сигнали. Для цього йому доводиться періодично знижувати гучність інших програм, що виявляється зовсім недоречно.

Визначити, яка програма, балується з гучністю, майже неможливо, це можуть бути як корисні додатки, на зразок того ж Skype або Chrome, так і інші, яким це робити зовсім не обов’язково. На щастя, Windows дозволяє відібрати у програм можливість змінювати гучність без відома користувача. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші на значок регулятора гучності в панелі завдань і вибрати пункт «Пристрої відтворення».

Windows

У вікні, потрібно переключитися у вкладку «Зв’язок». Тут ви побачите, що при встановленні зв’язку з мікрофоном додатки можуть повністю вимикати звуки або зменшувати гучність на 50 або 80%. Щоб заборонити їм це робити, потрібно вибрати чекбокс «в цьому немає потреби» і натиснути на кнопку «ОК».

Windows

Тепер при зверненні до мікрофона програми перестануть зменшувати гучність звуків. Проблему вирішено.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector