Як заблокувати оголошення в усіх додатках Android без коренів і додаткового дренажу

Якщо ви використовуєте зовнішній інструмент блокування оголошень, програміст Julian Klode має програму, яку ви обов’язково хочете перевірити. Він використовує Android VPN-систему подібно до альтернативних додатків, таких як NetGuard і AdGuard, але він має новий поворот, який повинен заощадити багато енергії в цьому процесі.

На відміну від своїх конкурентів, програма блокування оголошень Klode працює на рівні DNS, що означає, що він фільтрує трафік лише на короткий час, коли здійснюються з’єднання, що означає, що на карту поставлено всю економію батареї. Крім того, він є абсолютно безкоштовним і з відкритим вихідним кодом, тому він є безпосереднім претендентом на кращу рекламу без коріння.

  • Не пропускайте: Як автоматично пропускати оголошення в додатку YouTube без кореневого каталогу

потреби

  • Android 5.0 Lollipop або новіше
  • Увімкнено «Невідомі джерела»

Крок 1. Встановіть DNS66

Програма, яка блокує всі оголошення на нерозірваному пристрої без зайвої батареї, називається DNS66 і доступна безкоштовно у репозиторії F-Droid. Цей сайт є довіреним домом для безкоштовних і відкритих додатків для Android, тому натисніть посилання нижче на своєму телефоні або планшеті Android, щоб розпочати:

  • Завантажте DNS66 зі сховища відкритого коду F-Droid

Потім перейдіть до розділу «Пакети» сторінки, а потім виберіть посилання з інформацією «завантажити файл APK». Потім натисніть кнопку Завантажити повне сповіщення, щоб запустити пакет APK, після чого натисніть «Встановити», коли з’явиться запит.

Крок 2. Виберіть фільтри доменів

Після першого запуску програми ви перейдете на вкладку Пуск. Якщо ви хочете, ви можете налаштувати декілька параметрів, але для більшості користувачів рекомендую залишити без змін параметри.

Потім перейдіть на вкладку Хости у верхній частині екрана. Тут ви повинні вибрати принаймні одного хоста, який блокує об’яву, що в основному являє собою список відомих серверів оголошень, які DNS66 блокує для вас.

За промовчанням увімкнено кілька різних джерел хосту, але іноді ви не зможете завантажити. Щоб покращити узгодженість, рекомендую ввімкнути лише «файл хоста Adaway». Це великий список, який блокує оголошення та не викликає проблем, як деякі інші файли хосту, які ви побачите.

Натисніть піктограму щита біля будь-якого джерела, щоб увімкнути або вимкнути файл хостів. Коли піктограма щита заповнена, джерело хоста увімкнено. Після вибору одного або декількох джерел для файлу хосту натисніть значок оновлення, щоб завантажити файли хосту.

(1) Всі джерела хосту, крім Adaway. (2) Оновити, щоб завантажити файли хостів.

Крок 3. Увімкніть службу VPN

Потім у головному меню поверніться на вкладку Пуск, а потім натисніть значок «Пуск» у нижній частині екрана, щоб запустити службу блокування об’яв VPN. Натисніть «OK» у спливаючому вікні, щоб встановити DNS66 як послугу VPN телефону.

Крок 4. Насолоджуйтесь улюбленими програмами без реклами

Відтепер оголошення будуть блокуватися як у браузері, так і в інших програмах завдяки службі VPN DNS66. Коли служба активна, у рядку стану з’явиться невелика піктограма ключа, яка повинна бути присутнім завжди:

(1) Застосування IMDB до DNS66. (2) Застосування IMDB після DNS66 (зверніть увагу на піктограму ключа в рядку стану).

На відміну від інших рекламних блокаторів на базі VPN, DNS66 блокує рекламу на рівні DNS. Це означає, що лише DNS-трафік перенаправляється за допомогою DNS66 і фільтрується для оголошень, на відміну від методу, який використовується в подібних програмах, які фільтрують весь трафік даних для оголошень.

Все зводиться до того, що всі оголошення будуть блоковані по всій системі, але оскільки DNS666 отримує лише найменший біт даних, він має дуже мінімальний діапазон. У порівнянні з аналогічною програмою в Adguard (яка фільтрує об’яви в усьому трафіку), ви можете помітити, що DNS66 не відображається навіть у статистиці мого акумулятора, тоді як Adguard є лідером у виснажливих додатках:

(1) Статистика батареї від Adguard (зверху). (2) Статистика батареї з DNS66 (не вказано як додаток для зливання акумулятора).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector