Як з планшета скачати музику, фільм і інші файли на флешку

Планшетні комп’ютери за своєю функціональністю не надто відрізняються від стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків. Однак іноді питання, як з планшета скачати музику на флешку, може викликати труднощі. Ми підкажемо, як це зробити оперативно. Флеш-сховища зручні у використанні завдяки компактності та доступності.

Планшет з флешкою

Як під’єднати флеш-накопичувач до планшетному комп’ютеру

Для того щоб дізнатися, як перекинути музику на флешку з планшета, спочатку розберемося, якими способами можна підключити пристрій для скачування. Конфігурація гаджета не завжди передбачає розміщення USB-порту, найчастіше виробник встановлює міні-порт MicroUSB. Підключення накопичувача для перенесення даних виконується двома методами:

  • через USB-OTG-кабель
    USB-OTG-кабель
  • через фірмовий USB-адаптер.

Щоб підключити флеш-пам’ять через MicroUSB і скинути на неї музику, потрібно у вхід OTG підключити сам накопичувач, а роз’єм під’єднати до порту MicroUSB. Якщо у вашому девайсі передбачена підтримка USB Host, то він зможе розпізнати пристрій автоматично і питання, як з планшета на флешку скинути музику, стане для вас легко вирішуються. Зауважимо, що OTG-кабель і фірмовий перехідник нічим не відрізняються і застосовуються для користування стандартним USB-портом.

При успішному з’єднанні на екрані ви побачите повідомлення про це. На накопичувач можна увійти через файловий менеджер і переглянути його вміст.

Інструкція по перенесенню даних з планшетного комп’ютера на флеш-пристрій

Отже, ви підключили флеш-пам’ять до девайсу. Тепер детально розглянемо по кроках, як з планшета скопіювати на флешку музику:

  1. Після появи повідомлення про вдале підключення увійдіть в меню налаштувань «Пам’ять», і ви зможете побачити доступний обсяг пам’яті.

Як завантажити на флеш-сховище фільми

Ви використовуєте гаджет для закачування і перегляду кіно, а потім хочете їх зберегти на знімне пристрій? Тоді інструкція, як з планшета скачати фільм на флешку, аналогічна скачування музичних композицій. Необхідно лише через провідник знайти місце, в яке ви закачували кіно, і перенести його на флеш-пристрій. Після закінчення процесу копіювання фільм буде доступний. Для перевірки завантаження зайдіть в знімне сховище і перевірте наявність в ній фільму.

Проблеми, що виникають в процесі перенесення, і способи їх вирішення

Описані способи, як з планшета перенести файли на флешку, не зажадають спеціальних знань і навичок. Якщо ви намагаєтеся підключити пристрій, але провідник його не бачить, проблема може бути в неправильному підключенні. В такому випадку необхідно просто витягти його і під’єднати ще раз.

Деякі проблеми можуть виникнути, якщо пам’ять флеш-накопичувача переповнена. Для подальших дій по пунктах, як з планшета перенести файли на флешку, потрібно її очистити, і потім вже приступати до процесу перенесення фільмів і інших об’ємних файлів. Або ж вам необхідно взяти пристрій з більшою ємністю.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector