Як взяти в прокат автомобіль через «Яндекс.Каршерінг»

«Яндекс.Каршерінг»

Яндекс »завершив тестування агрегатора оренди авто« Яндекс.Каршерінг »і запустив його в повноцінну експлуатацію. Для покупців у Москві і Санкт-Петербурзі доступні більше 2000 автомобілів від сервісів «Делімобіль», Anytime, Car5, Rentmee і Colesa.com. На момент написання матеріалу «Яндекс.Каршерінг» доступний тільки для користувачів iOS.

Щоб орендувати автомобіль через сервіс «Яндекс.Каршерінг», потрібно:

  1. Зайти в додаток «Яндекс.Каршерінг».
  2. Налаштувати фільтри пошуку машин, вказавши автомобіль конкретної марки, певну службу оренди, місткість машини, обсяг бензину і тарифи.
  3. Вибрати один з вільних автомобілів на мапі.
  4. Натиснути «Забронювати», після чого сервіс зв’яже вас з потрібною службою каршерінга.

«Яндекс.Каршерінг»

Для пошуку автомобілів використовується технологія пішохідної маршрутизації «Яндекс.Карт». Вона дозволяє не просто шукати найближчі транспортні засоби в певному радіусі, а будувати до них оптимальний маршрут, враховуючи доступність вільних для оренди авто. Крім того, користувачі можуть використовувати фоновий пошук автомобілів на заданій ділянці — як тільки в зазначеній зоні з’являється доступний автомобіль, додаток відправить повідомлення. Користувач також отримає інформацію про транспортний засіб: марці і моделі, кількості бензину, місткості, а також карту з місцями можливої ​​парковки і тариф.

Також «Яндекс.Каршерінг» почав тестувати роботу на зарубіжному ринку — в Будапешті. Користувачі можуть вибирати автомобілі місцевого каршерінга GreenGo. В основ експеримент в Будапешті розрахований на російських туристів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector