Як встановити заборону на платні підписки Мегафон

Багато абоненти мобільних операторів вже встигли дізнатися, що таке платні підписки. І практично всі ставляться до них негативно. Через те, що існує велика кількість темних схем, за якими ми опиняємося жертвами цих нікому не потрібних послуг. Сьогодні ми поговоримо про те, яким чином можна встановити заборону на всі платні підписки оператора Мегафон.

Хто поширює послуги з платним підписках

Незалежно від мобільно оператора, підписки продовжують йти рука об руку зі стандартними послугами телефонії та SMS-повідомлень. Кому це вигідно і чому вони успішно поширюються в наші дні? Коли інтернет є в кожній квартирі, а музику або фільми завантажити може навіть дитина. Багато користувачів думають, що мобільні оператори самі їх поширюють. Але це не так. Вірніше, в більшості випадків це не так.

Кожен мобільний оператор надає короткі номери в своєму діапазоні для оренди іншим підприємцям і компаніям. За умовами надання оператор не несе відповідальності за контент або дії, з якими пов’язаний номер. Тому з юридичної сторони до них питань не виникає. При спробі нав’язати якийсь контент абонентам без їхнього відома, компанія-оператор буде оштрафована за порушення правил розповсюдження послуг. Але багато користувачів в інтернеті продовжують твердити, що ці послуги таємно поширюють самі оператори.

Читайте також: Як відключити підписку 5151 в Мегафон.

Як відписатися від будь-яких послуг оператора Мегафон

Компанії або підприємці, які надають мобільний контент за передплатою, абоненти називають партнерами. З повним каталогом партнерів Мегафон можна ознайомитися на сторінці http://www.podpiskimf.ru/.

Інформація про її анулювання

Інформація про її анулювання за партнерської послуги Мегафон

Каталог містить сайти, на яких можна подивитися контент підписки. Умови підписки і оплату, а також інформацію про те, як відписатися.

Список партнерських послуг

Список партнерських послуг Мегафон

Знайдіть у цьому списку вашу послугу за назвою і знайдіть код або SMS для відправки у відповідному стовпці, щоб від неї позбутися. Тут можна знайти документ «Умови надання послуг».

Виберіть вкладку «Власні послуги», щоб побачити, які підписки поширює сам оператор. Для того, щоб дізнатися підписки, які закріплені за вашим номером, перейдіть за адресою http://moy-m-portal.ru/moi_podpiski. Перед тим, як відвідати сайт, вам потрібно авторизуватись на офіційному порталі Мегафона і увійти в особистий кабінет. Для тих, хто ще жодного разу не відвідував сайт оператора — така інструкція.

Ця стаття може стати в нагоді: Ремонт Мегафон номер телефону.

Яким чином авторизуватися на сайті мобільного оператора

Особистий кабінет оператора Мегафон буде вам корисний не тільки для того, щоб відписатися від непотрібних послуг. У ньому можна дивитися своїх витрати за місяць, управляти тарифом в зручному графічному інтерфейсі і багато чого ще. Але для доступу до сайту і своїм профілем вам потрібно авторизуватись.

Кнопка для входу

Кнопка для входу на сайті Мегафон

Для цього:

 1. Відкрийте сторінку https://megafon.ru/ і натисніть праворуч на посилання «Особистий кабінет»;
 2. Перед вами з’явиться форма авторизації. Виберіть серед вкладок, який варіант вам більше підходить — вхід за паролем або за кодом;

  Вибір способу авторизації

  Вибір способу авторизації на сайті Мегафон

 3. Перший варіант дозволить створити звичайний пароль від сайту і використовувати його при вході. Другий — авторизуватися за допомогою коду, який буде висланий на ваш телефон;
 4. Якщо ви вибрали перший варіант, введіть свій номер телефону в перший рядок;
 5. Потім вам потрібен пароль. Його не можна придумати, тільки отримати готовий від системи. Для цього створіть USSD-команду: * 105 * 00 # і кнопка виклику;

  Повідомлення з інформацією

  Повідомлення з інформацією про спосіб отримання пароля для сайту Мегафон

 6. У повідомленні має прийти пароль. Його введіть у другому рядку форми;
 7. Натисніть кнопку «Увійти».

Така ж процедура авторизації вас чекає і в мобільному додатку від Megafon. Після успішного її проходження ви можете відкрити і подивитися будь-яку інформацію за вашим номером.

Інструкція по установці заборони на всі платні підписки від Мегафона

Активувати заборону на всі оплачувані підписки у даного оператора немає можливості. Але ви можете захистити свій номер від самих непотрібних і небезпечних з них — послуги з короткими номерами партнерів. Причому можна зробити це абсолютно безкоштовно. І так, як ми вже авторизувалися на сайті Мегафон, ви можете це зробити з його допомогою.

Порядок дій:

 1. Виберіть у верхньому блоці меню сайту вкладку «Тарифи і послуги»;

  Тарифи і послуги

  Пункт меню «Тарифи і послуги» на сайті Мегафон

 2. Потім натисніть на пункт «Каталог послуг»;
 3. У розділі «Все категорії» натисніть «Інші послуги»;

  Інші послуги

  Пункт меню «Інші послуги» на сайті Мегафон

 4. Опустіть список послуг в самий низ і виберіть кнопку «Детальніше» в блоці «Заборона платних тематичних …»;

  Заборона платних тематичних коротких номерів

  Послуга «Заборона платних тематичних коротких номерів»

 5. Натисніть тут зелену кнопку «Підключити». Як ви можете бачити, вартість послуги — 0 руб.

Ви можете відключити цю послугу, якщо передумаєте за допомогою USSD-команди: * 526 # і кнопка виклику. При цьому відвідувати сайт не потрібно. Послуга відключитися автоматично. Після підключення послуги заборони коротких партнерських номерів, підключити музику, анекдоти або новини буде набагато складніше навіть випадково. Ця функція особливо буде корисна тим, хто не розбирається в тарифах і користується мобільним пристроєм тільки за прямим призначенням. Тобто дітям і пенсіонерам.

Ця опція не забороняє:

 • SMS-повідомлення від оператора, а також інші послуги, які поширює безпосередньо Мегафон;
 • Чи не будуть блокуватися дзвінки на номери з 8800;
 • Покупки, які ви робите через Pay By Click.

Відключення підписок від мобільного оператора

Як заборонити підписки від недобросовісних партнерів Мегафон, ми розібралися. Тепер давайте дізнаємося, як відключити непотрібні послуги від самого оператора.

Для цього вам знову потрібно перейти на сторінку свого особистого кабінету Megafon:

 1. Виберіть вкладку в меню «Послуги та опції»;
 2. Натисніть на пункт «Мої»;
 3. Знайдіть у списку послугу, яку потрібно відключити і виберіть навпроти її назви кнопку «Відключити»;
 4. Або створіть наступне SMS-повідомлення: напишіть «Стоп» і через пробіл код підписки (в списку можна визначити цей код) і відправте його на номер 5151.

Можна скористатися таблицею з послугами, яку ми вже розглядали вище. Виберіть в ній «Власні послуги» і знайдіть її код, а також команду для відключення.

власні послуги

Власні послуги на сайті Мегафон

Як захистити себе від платних послуг

Мобільний оператор Мегафон пропонує кожному абоненту підключити платну послугу, яка буде захищати вас від спаму і шахрайських посилань в SMS-повідомленнях. Найчастіше саме вони стають причиною активації різного роду грабіжницьких підписок на несерйозний контент. Абонентська плата — 1 рубль в день. Щоб підключити цю послугу, необхідно відправити повідомлення на 5320 с текстом «ON» або «ВКЛ».

Ви можете самостійно додавати номери у SMS-фільтр. Щоб видалити номер зі списку скористайтеся особистим кабінетом на сайті https://smsfilter.megafon.ru/. Тут же можна відключити послугу, якщо ви передумали її використовувати. За сумісності послуга є ще і чорним списком, який ви можете поповнювати на свій розсуд.

«Мегафон Захист» вбереже ваш рахунок від списань

У кожного абонента є можливість підключити на 1 місяць безкоштовно послугу «Мегафон Захист». Ця опція заблокує випадкові списання з балансу при покупках в мережі. А також є антивірусом для пристроїв з ОС Android. Коли ви випадково натиснете на кнопку підписки або оплати послуги в інтернеті, це додаток запросить додаткове підтвердження на списання коштів.

Таким чином ви завжди зможете визначити, що в цей момент підписуєтеся на непотрібний контент. Або оплачуєте непотрібну покупку в мережі. Вартість після закінчення безкоштовного терміну — 2 рубля в день. Така опція буде відмінно поєднуватися з встановленої послугою — заборона на платні підписки від мобільного оператора Мегафон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector