Як встановити плагін в Фотошоп

Adobe Photoshop — редактор для роботи з графічними форматами, наприклад, фотографіями, малюнками, елементами дизайну і анімованими картинками. В Фотошопі є величезна кількість можливостей і функцій. Він підтримує різні розширення.

Зараз Adobe Photoshop користуються не тільки фахівці (в числі яких — фотографи, дизайнери, верстальники та художники), але і багато любителів. Фотошоп включає в себе бібліотеку шрифтів, рамок, фільтрів та інших опцій. При цьому одним з найважливіших переваг — особливо для професіоналів або користувачів з нетиповими цілями — є можливість додавання плагінів. За допомогою цих розширень збільшуються можливості Adobe Photoshop, а деякі процеси автоматизуються. Завдяки надбудовам від сторонніх розробників Фотошоп швидше розвивається і стає якісніше — все це має великий вплив на кінцевий результат, тобто роботу користувачів редактора.

Як встановити плагін Photoshop

У цій статті ми розповімо, що таке плагіни, як їх встановити і ними користуватися

Що таке плагіни, навіщо вони потрібні і як використовувати їх в Photoshop

Англійське слово «plugin» позначає додаткове забезпечення для тієї чи іншої системи, яке найчастіше проводиться сторонніми розробниками. Плагін — файл, який додають в розташування програми для розширення її способностей.Оні можуть не тільки вносити нові можливості, а й покращувати (в тому числі спрощувати) ті чи інші існуючі вещі.Однім з головних переваг доповнень є те, що їх результат в більшості випадків передбачуваний — на ці розширення можна покладатися в роботі. Приклади дії:

 • Завдання певного колірного балансу, температури і експозиції;
 • Додавання однакового ефекту на декілька файлів — рамки, логотипу та іншого;
 • Створення шаблону для розкадровки сценарію для відео в один клік.

Модулі для Фотошопа

Приклади застосування плагінів для ФШ

Як встановити надбудови з різними принципами роботи в Adobe Photoshop

Є 4 види доповнень, які розрізняються установкою:

 1. Є інсталятор, потрібно вказати папку;
 2. Є інсталятор, потрібно самостійно додати в директорію;
 3. Ручна в папку з Фотошопом;
 4. Ручна через відкритий інтерфейс Фотошопа.

Вид надбудови також впливає на комплектацію завантаженого архіву та формат файлів. Кожен спосіб має свої особливості, переваги і недоліки, але користувачеві рідко доводиться вибирати вид доповнення. Багато найменування розширень поширюються тільки з одним принципом установки.

Модулі для Photoshop з інсталятором і установкою в зазначену користувачем папку

Цей спосіб найпростіший і зручний в застосуванні. Він вимагає:

 1. Завантажити файл;
 2. Розпакувати, якщо заархівований (може знадобитися спеціальний архіватор, який зазвичай доступний на сайті завантаження);
 3. Запустити спеціальний установник надбудови;
 4. Вказати бажану папку для завантаження забезпечення (зазвичай це Plug-Ins в Photoshop, але вона може мати нестандартний шлях, а користувач може вибрати інше розташування).

Після цього можна запустити Фотошоп і побачити, що додаток з’явилося в меню «Filters» окремим рядком, і включає в себе всі заявлені функції.

Модулі для Photoshop з інсталятором і самостійною установкою в Program Files

Цей вид нерідко є самостійний додаток, яке може працювати без зв’язку з Фотошопом, але це не завжди так. Такий інсталятор не питає у користувача папку для оновлення — все потрапляє в «Program Files». З інсталятором без вказівки директорії може виникнути проблема в тому випадку, якщо Photoshop знаходиться в нестандартному розташуванні. Якщо це так, потрібно вручну знайти, куди потрапив файл «.8bf», після чого скопіювати його в «Plug-Ins».

Модулі для Photoshop без інсталятора — ручна установка

Цей вид потрапляє на комп’ютер у вигляді файлу з розширенням «.8bf» або — в деяких випадках — заархівованим. Надбудова просто копіюється або переноситься в директорію «Plug-Ins» Photoshop, після чого можна відкривати редактор і використовувати її. Як правило, при завантаженні таких доповнень користувач також отримує інструкцію по активації (або вона вказана на сайті скачування). Процес на прикладі «ICOFormat»:

 1. Надбудова для створення іконок робочого столу в форматі «.ico» (Фотошоп не працює з таким розширенням за замовчуванням) безкоштовно скачується з офіційного сайту розробника для Windows або Mac;
 2. Файл розпаковується з архіву і поміщається в «Plug-Ins»;
 3. Про успішну активації доповнення говорить те, що Adobe Photoshop стає здатний зберігати документи в «.ico».

Важливо відзначити, що під час ручної процедури цієї й інших надбудов Фотошоп повинен бути закритий.

Установка плагінів для Photoshop через інтерфейс самого редактора

Останній спосіб активації розширень — через сам редактор, після звичайного завантаження. Це робиться так:

 1. У головному меню Фотошопа натиснути «Edit» — «Preferences» — «Plug-Ins»;
 2. Вибрати «Additional Plug-Ins Folder», потім «Choose»;
 3. Вказати папку, де знаходяться завантажені «.8bf»;
 4. Натиснути «ОК».

Далі буде потрібно перезапустити Adobe Photoshop — після цього надбудова стане доступна для роботи в «Filters».

підсумок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector