Як встановити Панель управління Nvidia з Магазину Windows 10

sxl2ipqy.jpg

Деякі розробники популярних комп’ютерних компонентів, таких як аудіокарти або відеокарти, стали переносити частину драйвера — наприклад, панель управління — в Магазин Windows 10. Наприклад, цього літа так зробив Realtek, і нова панель виглядає досить красиво і в стилі Modern UI:

photo_2018-08-30_11-34-53.jpg

На практиці це досить зручно, так як тепер панелі управління будуть знаходитися і оновлюватися в одному місці і окремо від драйвера. Зрозуміло, це доступно тільки для користувачів Windows 10, бо в Windows 7 магазину додатків немає.

Зараз нова Панель управління Nvidia ще тестується, тому недоступна за замовчуванням, однак при бажанні її можна включити, на більшій частині відеокарт проблем бути не повинно. Вимог всього лише два: по-перше, повинен стояти свіжий відеодрайвер, на останньому на даний момент 416.34 все працює. По-друге, система повинна бути 64-бітної.

Якщо вимоги виконані, то перейдіть за цим посиланням, погодьтеся на відкриття Магазину додатків і встановіть Панель:

Але не поспішайте натискати на кнопку «Запустити» — так як офіційно Панель ще не доступна, потрібні деякі зміни в реєстрі, а саме — потрібно перейти по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ nvlddmkm \ FTS і створити параметр DWORD з назвою EnableRID69527 і значенням 1:

Все, ось тепер нову Панель можна запускати. Поки що вона виглядає так само, як і стара, єдина зміна — новий значок на панелі завдань:

Але, цілком можливо, що Nvidia в майбутньому, як і Realtek, перепише її під Modern UI.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector