Як встановити останню версію торрент-клієнта iTransmission на iPhone або iPad без джейлбрейка

iTransmission.png

Політика Apple не дозволяє публікувати в магазині додатків різні торрент-клієнти, що все одно не заважає їм час від часу туди потрапляти. На жаль, але на даний момент їх там немає. Але ж додатка на iOS можна ставити не тільки з App Store, але і з будь-яких сторонніх джерел, що і дозволяє встановити торрент-клієнт iTransmission, який спочатку доступний тільки в Cydia, і, на щастя, відмінно працює на пристроях без джейлбрейка.

Однак в інтернеті у вільному доступі можна знайти тільки iTransmission 5.0 — так, він в загальному і цілому працює, але, по-перше, не адаптований під великі екрани iPhone Plus, а, по-друге, не може качати в тлі довше декількох хвилин. При цьому в Cydia остання версія програми — 5.4, і там таких проблем немає. Тому я дістав .deb iTransmission 5.4, вирізав звідти рекламний блок і зібрав звичний .ipa, який можна встановити будь-яким зручним способом — наприклад, через Cydia Impactor, або підписати, якщо UDID вашого пристрою внесений в акаунт розробника.

На iPhone 6S Plus на iOS 11.4.1 iTransmission 5.4 працює ідеально — реклами немає (тільки білий блок внизу), текст чіткий, в тлі качає (для цього потрібно поставити відповідну галочку в налаштуваннях програми):

photo_2018-07-22_13-34-48.jpg

UPD: Для тих, у кого 5.4 вилітає, додав по тій же посиланню версію 5.3 — можливо, вона буде більш стабільною.

Сам .ipa і дві останні версії Cydia Impactor доступні тут. Для установки доведеться трохи пошаманити: якщо у вас включена двухфакторная аутентифікація, то потрібно буде отримати на сайті Apple ID пароль для програми (назва програми можна вказати будь-який):
Снімок.PNG

Далі запускаєте старішу версію Impactor (0.9.43), підключаєте ваш Apple-пристрій, натискаєте Xcode> Revoke Certificates:
Снімок.PNG
У вікні вводимо свій Apple ID і пароль додатка (це безпечно), після чого чекаєте появи вікна про те, що кілька сертифікатів були відкликані:
1.PNG
Далі закриваєте цю версію Impactor і відкриваєте новішу (0.9.44), після чого натискаєте на Device> Install Package, вибираєте потрібний .ipa-файл, вводите знову Apple ID і пароль для програми та чекаєте, поки програма не поставив:
Снімок.PNG
Якщо в процесі будуть виникати якісь помилки, то їх рішення доступні в інтернеті (або пишіть про них в коментарях). Якщо ж все пройшло вдало, то вже на пристрої заходите в Налаштування> Основні> Управління пристроєм, вибираєте профіль, де є ваш Apple ID, і натискаєте довіряти:

photo_2018-07-22_14-08-48.jpg

Все, після цього встановлене таким чином додаток буде працювати рівно тиждень, після чого все вище доведеться повторити. Невеликий лайфхак — якщо пройшло трохи більше тижня, а додаток вам потрібно терміново, то можна перевести на пристрої дату назад — це дозволить працювати з потрібною програмою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector