Як встановити на смартфон живу карту замість шпалер

Шпалери на смартфоні зазвичай служать тільки для краси і не несуть ніякої практичної користі. Це можна виправити, замінивши їх картою місцевості, яка буде показувати ваше місце розташування і об’єкти, які знаходяться з вами, або навіть схему всього міста цілком.

Зробити це досить просто — потрібно встановити додаток Map Live Wallpaper. Воно безкоштовне, не містить реклами і не просить купити будь-які додаткові можливості. Відкрийте програму, зайдіть в параметри і налаштуйте карту так, як вам зручно. Можна змінити її зовнішній вигляд, рівень наближення і прибрати або повернути позначки дальності. Також можна вказати, як повинна відображатися карта — статично на домашньому екрані або розширено з можливістю перегортання при переході від одного екрана до іншого.

Різні варіанти карти:

Live Map

Такі шпалери стануть в нагоді тим, хто часто користується картами або погано орієнтується в місті. Не потрібно запускати Google Maps, Яндекс.Карти, 2ГІС і інші подібні програми, досить просто розблокувати екран смартфона, і ви побачите, де ви знаходитеся і в який бік вам потрібно йти. Звичайно, карта виглядає не так ефектно, як деякі шпалери, але і її можна налаштувати досить красиво.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector