Як звільнити кілька гігабайт на iPhone або iPad

iPhone

В iOS реалізована дуже зручна функція, що дозволяє звільнити значну частину простору в накопичувачі. Вона особливо корисна пристроїв з невеликим об’ємом пам’яті.

Перейдіть в «Параметри»> «Основні»> «Сховище» і зачекайте кілька секунд. Система проаналізує встановлені додатки і відсортує їх по займаному обсягу. Знайдіть серед будь-, яким ви не користуєтеся, і натисніть на нього. Ви побачите дві опції: вивантажити або видалити. У першому випадку саме додаток буде видалено, але на вашому пристрої збережуться призначені для користувача дані, яке воно зберігає у своїй папці. При бажанні ви зможете заново встановити цей додаток — і воно повернеться до того стану, в якому було до видалення. Друга опція дозволяє видалити додаток разом з усіма його даними і звільнити кілька гігабайт.

iPhone

Для кожної програми вказана дата — той день, коли воно використовувалося останній раз. Ця інформація дозволяє наочно визначити додатки, які вам давно не потрібні, і вирішити, чи варто дозволяти їм займати виділене під них місце або краще буде їх видалити.

Виконайте вищеописану операцію з усіма додатками, які давно не використовувалися — так у вас з’явиться кілька гігабайт або навіть десятків гігабайт, які можна використовувати для установки корисних додатків або ігор, а також для зберігання медіаконтенту (фотографій, відео і музики).

В інформації про сховище пристрою також є опція, яка дозволяє налаштувати автоматичне вивантаження невикористовуваних додатків. Після її активації програми, якими ви не користуєтеся довгий час, будуть автоматично віддалятися, але збережені ними дані залишаться на пристрої.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector